reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...


super te ciuszki!!!
ja rzadko cos zamawiam z ubrań bo nie mam cierpliwości zeby przeglądać-strasznie tego dużo i ciężko mi cos upatrzeć, ale jutro coś z tego co wybrałaś sobie też zamówię :tak:
a brałaś już coś od tego sprzedawcy albo ktoś znajomy??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nimfii super zakupy. Będziesz się pięknie prezentować na wiosnę:-)

Katerinka ja kupowałam i polecam:tak: Ogólnie ma super ciuchy ten sprzedający:tak:
 
marttika to nie drogo zapłaciłaś u nas w mieście biorą 400zł za samą spirale, a gdzie badanie i cytologia...:szok:

nimfii- super te ciuszki naprawdę mój styl :tak:
 
katerinka nie kupowalam nic wczesniej, ale teraz czekam na realizacje. Wysylaja towar dopiero gdy kasa zostanie zaksiegowana na ich koncie. Wysylka kurierem - co prawda wole poczte, ale nic to :p
Ja lubie zakupy allegrowe.
Nawet teraz kupuje rozne perełki za grosze dla synków przedewszystkim marki Next i George. Jestem na dobrej drodze ku wygranej licytacji ;-)
 
Do góry