reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie po CC

Dołączył(a)
28 Sierpień 2023
Postów
3
Witam Was☺
Mam pytanie, czy któraś z Was może przechodziła to samo co ja... Już sama nie wiem czy mam panikować czy jeszcze doczekać... Mija prawie 3 tygodnie od porodu, cesarskie cięcie ( planowane) ... W szpitalu wszystko ok wypisali po drugiej dobie rana ładnie się goi, nic się nie sączy... Od kilku dni czuję jak brzuch stwardniał i nad blizną wyczuwam zgrubienie trochę nawet piecze.Ciężko sie ogólnie siada, wstaje wiadomo ciągnie jeszcze rana, ale martwi mnie ten obolały brzuch, dopowiem jeszcze że to druga ciąża przez CC i nie przypominam sobie żeby tak miała... Czyżby możliwy krwiak??? Choć plamienia nie są już tak intensywne jak na początku.
Poradzicie coś dziewczyny ,czy to tylko objaw drugiej ciąży czy faktycznie coś tam się złego dzieje.
 
reklama
Dziewczyno, miałaś operację, jaki sens jest się pytać o gojenie rany i ewentualne powikłania ludzi na forum na podstawie wybitnie subiektywnych odczuć?
 
Ja po nagłej cc przez 4 miesiące płakałam idąc do WC.
Jeśli cie coś martwi to może lepiej to skontroluj
 
Witam Was☺
Mam pytanie, czy któraś z Was może przechodziła to samo co ja... Już sama nie wiem czy mam panikować czy jeszcze doczekać... Mija prawie 3 tygodnie od porodu, cesarskie cięcie ( planowane) ... W szpitalu wszystko ok wypisali po drugiej dobie rana ładnie się goi, nic się nie sączy... Od kilku dni czuję jak brzuch stwardniał i nad blizną wyczuwam zgrubienie trochę nawet piecze.Ciężko sie ogólnie siada, wstaje wiadomo ciągnie jeszcze rana, ale martwi mnie ten obolały brzuch, dopowiem jeszcze że to druga ciąża przez CC i nie przypominam sobie żeby tak miała... Czyżby możliwy krwiak??? Choć plamienia nie są już tak intensywne jak na początku.
Poradzicie coś dziewczyny ,czy to tylko objaw drugiej ciąży czy faktycznie coś tam się złego dzieje.
Nic takiego nie miałam. Lepiej wybrać się do lekarza na kontrolę, nawet w połogu. Zrobi usg i sprawdzi. Nikt tutaj chyba nie powie ci na pewno co tam się dzieje.
 
Do góry