reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

cleo28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2005
Postów
1 448
Chcę spytać czy wy już macie jakieś objawy ciąży? Nie wiem, niedobrze wam, macie wstręd do zapachów, smaków a może jeszcze cos innego.
Jak na razie ja nic u siebie takiego nie zaobserwowałam ale to może dlatego że to początek a jak jest u was?
Czuję się świetnie, troszkemi tylko przyszkadza jak otwieram lodówkę, taki dziwny zapach wyczuwam ale nie umiem go okreslić. A lodówka na pewno czysta bo na święta czyszczona ;D
Czekam na wasze obserwacje
 
reklama
Chyba cos sie zaczyna dziać ;)
Od jakiegos czasu popijam sobie koło 11 kawkę, dziś jak zawsze ją przygotowałam i czekała na mnie chyba z 30 min. wcale nie mam na nia apetytu a kupilam sobie specjalnie bezkofeinową bo lubię sam smak kawy a nie to ze pobudza. A jak u was?
 
Hej Cleo ! ja też jestem na samym początku ciąży :D na razie czuję się bardzo dobrze, nie wymiotuję , mam za to bardzo bolące piersi.Czy byłaś już u lekarza ? Na kiedy masz termin ? Ja jeszcze nie byłam na wizycie , wybieram się w przyszłym tygodniu na razie robiłam tylko test
 
Adadia ja też jeszcze nie była, jak poszłam do niego w ciaży z moja córcią (własnie w 4 tyg.) to powiedział że za wcześnie, abym przyszła za 2 tyg. I tak zamierzam zrobić i tym razem, wybieram się gdzieś w okolicach 16-18 styczeń.
Termin mam na 16 września a ty? A co do piersi to nie narzekam ale sa jakby cieższe
 
Ja mam termin na 06.09.2006 ale jeszcze nie potwierdził tego lekarz , na razie to obliczenia z kalkulatora

Do lekarza też wybieram się za jakiś czas , może w przyszłym tygodniu ale to zależy od tego jak będę się czuła .Na razie jest OK , biorę folik
 
u mnie też nie jest to potwierdzone no ale inaczej lekarzowi nie wyjdzie. A co folika to też biore, zaczełam 3 miesiace temu. Czytałam o twoim syknu chorym na ospę, nie martw sięja mam to samo w domku, w piątek byłam z nią u pediatry, pytałam się czy moze zagrozć to ciąży, stwerdziła ze jak chorowałam to nie.
 
Ja niestety nie jestem pewna czy przechodziłam ospę, moja mama też nie jest pewna :( No cóż zobaczymy , mam nadzieję że będzie dobrze i dzidzia bdzie zdrowa
 
adasiu na pewno dzedzia będzie zdrowa, poczytałam troszke wypowiedzi dziewczyn na innych stronach i one też były w podobnych przypadkach jak nasze i urodziły zdrowe dzieci. Niektóre nawet przechodziły ospa w pierwszych tyg. tak wiec głowa do góry.
U mnie kolajna noc nie przespada, mała bardzo źle spała, co chwilkę się budzila, drapała. Mowię wam , koszmar, niewyspana jestem no ale cóż, niedlugo goscie przyjadą to moze się troszke rozruszam ;)
 
Hej! JA też w zasadzie nie mam żadnych objawów, ale jak widzę to norma. Byłam u lekarza 5 grudnia. Zwiększył mi dawkę dupfastonu i kazał przyjść 24 stycznia. Nie mogę uwierzyć, że wtedy zobaczę maleństwo a raczej kropeczkę. Na razie dokuczają mi tylko nerki ale mam nazieje, że to przejdzie. :)
 
reklama
Margolis swietnie ze dobrze się czujesz :) A co do nereczek to moze gdzieś cię przewiało? Jejku jak ja ci zazdroszczę tego usg, moze mnie też uda sie mojego namówić na nie.
a mnie cos zaczyna brzuszek pobolewać, tak dziwnie, chwilami jak na @. Troszke sie boje ale wierzę że bedzie dobrze.
 
Do góry