reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Czesc Mamuski i Malenstwa!
Odzywam się równo po trzech tygodniach ale Natalka stała się całym moim światem, czas ten spędziłyśmy na poznawaniu siebie, odkrywaniu pokładów miłosci. Jest cudna ale tego nie muszę pisac bo kazda z nas czuje to samo.
Tęsknię za nią nawet jak śpi :D tylko mąż dziwnie patrzy jak staram sie ja lekko przebudzic;). Zmęczenie, bol poporodowy..oczywiscie ale o tym juz sie nie myśli. Bardzo sie cieszę , że mogłam do Was zajrzeć , obiecuję poprawę w temacie, czestsze odwiedziny bo wsparcie jest potrzebne.
Pozdrawiamy serdecznie , buzka.:-);-)
 
reklama
cześć dziewczyny, Kubuś urodził się nam 10 paździenika o 18.20, 4220g i 59 cm długaśny. No właśnie co z truskawką????!!! Ciekawa jestem czy mnie jednak wyprzedziła. odezwij się Truskaweczko
 
A to ci numer, cieszęsię, bo truskaweczka też się bardzo martwiła tym przedłużaniem terminu. Ale sporo wrześniówek wpadło w październikowe mamy;)
 
Do góry