reklama

Samopoczucie tuz przed porodem

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Ayashi86, 22 Wrzesień 2016.

1. Ayashi86

Ayashi86 Zaangażowana w BB

Witajcie drogie ciezarne i mamuski Mam do was pytanie. Jak sie czulyscie przed porodem? Nie pytam o skurcze, odejscie czopu czy wod, bo to oczywiste Pytam o samopoczucie. Jestem w 39+5 tygodniu ciazy, termin wypada teraz w sobote, od wczoraj czuje sie dziwnie zmeczona i senna, najchetniej przespalabym caly dzien i czuje sie tak od samego rana... Czy tez tak mialyscie przed porodem? Dodam ze chyba od wtorku brzuch bardzo mi twardnieje, nie boli ale czuje jak sie robi twardy i ciezki... Maly jak fikal tak fika nadal...

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom

2. salatkaOwocowa

salatkaOwocowa Fanka BB :)

Hej:) ja przed porodem tez się czułam zmęczona. Rano spalam do 12 a w nocy nie mogłam usnac do 2 a nawet i dalej... Chciałam zeby jak najszybciej bylo juz po:)

3. reklama
  4. Ayashi86

A ja wlasnie odwrotnie, wstaje wczesnie rano, po przebudzeniu czuje sie dobrze, jakas godzine pozniej lapie mnie mega zmeczenie i sennosc... Tez bym chciala zeby bylo juz po... Juz sie doczekac nie moge!!

5. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Ja czułam więcej energii dzień przed.

6. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Ja w ogóle nie zorientowałam się, że zaczeły się skurcze. W planach miałam zjedzenie całego opakowania ciastek hitów maczanych w ciepłym mleczku i film ;).
    Niestety nie zdążyłam!
    A pod koniec ciąży to myślałam tylko o tym czy urodzę przed urlopem męża i czy moje spojenia łonowe może boleć jeszcze bardziej ;)

7. Ayashi86

Mi sie dzisiaj snilo ze wody mi odeszly, jak poszlam do lazienko to moja wkladka byla cala mokra z "nitkami" krwi
    Oj tak, mnie spojenie lonowe tez boli i meczy... Chcialabym urodzic jak najszybciej ale mojemu synkowi chyba narazie nie predko do wyjscia

8. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Kurcze a ja już myślałam , że urodziłas;)
    Nie martw się stawianie brzucha to normalne:)
    A synek wyjdzie spokojnie :):)

9. Ayashi86

Nie ma innego wyjscia, albo sam wyjdzie albo beda go wyjmowac (wolalabym zeby sam wuszedl)
    A jeszcze jedna ciekawostka, od kilku dni mi brzuch twardnieje, nie boli (bardziej irytuje i przeszkadza w chodzeniu)

10. reklama
  11. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Mi się zaczęło o 2 w nocy i nawet bym nie pomyślała że to skurcze porodowe. Dopiero nad ranem ok 6 zaczęłam liczyć skurcze a tu co 4 minuty ;) o 11 mały był na świecie. do tego miałam GBS + i jakoś poszło

Napisane na Samsung S6 Edge w aplikacji Forum BabyBoom

12. Ayashi86

A coz to takiego GBS +?????

Poleć forum