reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie u wrzesniówek

Jak Ty wstajesz z tego łóżka że się nogą zapierasz??????? ;D ;D ;DTo musi być komczny widok ;)
Mnie bolą pachwiny, zwłaszcza lewa. A tabletki anty też wcinałam i nie miałam problemów, a teraz mam :p :p
 
reklama
no tak na boku się zsuwam i piętą opieram się o łóżko i pełznę tak aż będę mogła zejść z łożka ;D ;D ;D
 
Mnie boli krocze w środku wczoraj wydawało mi się że czuje swoja szyjke takie dziwne uczucie niewiem o co chodzi ???A porodu tez sie nie bałam tak jak Melanie dopóki przedwczoraj nie zobaczyłam sali porodowej jak stamtąd wychodziłam to położna zapytała się co pani taka blada? ;)
 
Wiecie co??? Muszę troszkę ponarzekać, może mi ulży. Dzisiaj mam wrażenie, że do terminu nie donoszę. Mam taki napięty brzuch i jest mi tak ciężko jak jeszcze mi nie było nigdy. Ledwo dycham. Pojechaliśmy z mężem na targowisko po owoce i miałam do przejścia jakieś sto, czy dwieście metrów. Wiecie, że miałam problem?????? Czułam się jakbym niosła przed sobą 10 kilowy worek z cementem. Po powrocie do domu ległam na tapczanie i godzinę dochodziłam do siebie... teraz poszłam na podwórko zdjąć pranie, nie miałam wiele a zmęczyłam się niemiłosiernie. Chwilami mam wrażenie, że mi zaraz pęknie pęcherz płodowy i odejdą wody.... czy któraś też tak ma????
 
Może nie aż tak
ale muszę Ci powiedzieć, że ja też miałam taki gorszy dzień, że aż sama nie mogłam uwierzyć jak szybko sie męcze i jak bardzo mi cięzko.

Ale jak kilka dni odpoczęłam, to było ok ;D
 
Kilka dni???? Ja nie mam czasu odpoczywać kilka dni. Chociaż nie powiem bo mąż mnie odciąża w wielu sprawach. Prawie cały czas poświęca małemu. A to bardzo dużo bo jak to jedynak lubi wciąż być w towarzystwie a że w pobliżu nie ma dzieci, my musimy mu zastępować kolegów
 
reklama
Do góry