reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie:)

ania wiem co to......
tylko zastanawiam się co robisz na kwietniu 2015? :-D
dołączyłam niedawno więc może czegoś nie wiem ? :-D
 
reklama
Wiesz co ja jestem od niedawna na forum i jeszcze nie rozpoznałam wszystkich funkcji. Poprostu wybieram najnowsze posty i tam szukam odpowiedzi lub sama odpowiadam:) pokieruj mnie proszę we właściwsze dla mnie miejsce
 
Ania to musisz wejść w fora ciążowe, przyszłe mamy, i pewnie rodzisz w październiku? Tam znajdziesz swoją ekipę ;)
A tak poza tym to moga to byc skurcze ale nie porodowe jeszcze (skleroza ciążowa przysłoniła mi nazwe) musisz sie położyć i zrelaksować, odpocząć, oddychać i powinno przesc, jak nie to mozna jeszcze nospe wziac. Ale nie martw sie, to normalne.
 
Ania to musisz wejść w fora ciążowe, przyszłe mamy, i pewnie rodzisz w październiku? Tam znajdziesz swoją ekipę ;)
A tak poza tym to moga to byc skurcze ale nie porodowe jeszcze (skleroza ciążowa przysłoniła mi nazwe) musisz sie położyć i zrelaksować, odpocząć, oddychać i powinno przesc, jak nie to mozna jeszcze nospe wziac. Ale nie martw sie, to normalne.

Pozdrawiam i Dziękuję:)
 
Na forum :) mozesz wejść do obu, chociaz zauważyłam ze raczej tendencja jest ze jeśli mamy maja termin pod koniec miesiąca, to zapisują sie na początek kolejnego. Czyli u ciebie listopadowki ;) ale jak uważasz, w obu bedziesz napewno ciepło przyjęta
 
Witam,
ja jestem całkiem nowa na tym forum (spodziewam się pierwszego dziecka).
Jeszcze nie byłam na pierwszym USG, lekarz kazał mi zaczekać do 5.09, teraz jestem w 6 tygodniu.
Czytam Wasze wypowiedzi i jestem przerażona trochę, bo ja mam tak różne bóle (uciski, ciągnące, kłucie itd) i nigdy nie wiem kiedy i dlaczego...
Do tego mdłości, które są od rana do nocy. Naszczęście jeszcze nie wymiotowałam... przeszkadzałoby mi to w pracy.
Czuje sie cały czas osłabiony ( jak przy przeziębieniu/grypie).
Ale odkryłam dzisiaj, że dobrze reaguje na kwaśne dania. Dzisiejsza zupa ogórkowa poszła na trzy razy w małych porcjach co kilka godzin (wkońcu mogłam zjeść coś co mi smakowało!), i do tego herbatniki na rano muszą być!
Do tego zawroty głowy, dziwny posmak w ustach. Nie mam jeszcze tak że zasypiam na stojąco.
I pomyśleć, że to za pierwszym razem jak przestaliśmy sie z mężem pilnować ;)

Będę bacznie śledziła forum w poszukiwaniu nowej wiedzy tajemnej...

pozdrawiam
Ania
 
Te same objawy co 2 lata temu :) mdłości, brak apetytu na cokolwiek, każdy zapach mi przeszkadza, w kuchni przechodzę katusze ;-P, ból głowy od południa do nocy, nadmiar śliny (bleee), ospałość i tak jakbym nie była sobą ;))))) ale i tak sie uśmiecham na myśl o maleństwie :)
 
reklama
Ja mam mdłości, ból głowy, ból krzyża, spać mi się chce i czuję się zmęczona... Ogólnie nic mi się nie chce ;)
 
Do góry