reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Mama w Irlandii

Witam wszytskie samotne mamy ,jestem tu nowa ,w irlandii mieszkam 4 lata ,od wrzesnia jestem samotna mama dwójki dziewczynek ,od tego czasu pracuje na pól etatu bo zajmuje się młodsza córka (1,5 roku ) i do czasu jej pójscia do szkoły najprawdopodobniej tak zostanie ,wczesniej pracowalam na caly etat przez 2,5 roku w domu starców ,od kad pracuje na pól etatu (wrzesnien) złozyłam wniosek na one parent family payment,na Fis ,mam za soba sprawę w irlandzkim sadzie o alimenty,i otrzymuje dodatek do mieszkania ,jesli któras mialaby jakies pytania to chętnie pomgę -jestem na bieżaco.Pozdrawiam serdecznie.
Aneczko ,ja mam tu tylko przyjaciól ,jak ide do pracy a pracuje 48 godz co 2 tygodnie to moje koelzanki zajmuja sie Zosia i pomaga mi starsza córka -14 sto letnia ,przeczkola są drogie i nie bardzo mi sie oplaca pracowac na part time i placic za przeczkole ,na szczescie mam wspaniale przyjaciólki ktore mi bardzo pomagaja no i córke starsza :-)w pracy tez mi poszli bardzo na reke ,teraz poprosilam o nocki ,wtedy wroce do domu po 8 rano ,zawioze starsza do szkoly i tym samym nie ebde potrzebowala opiekunki dla młodszej,zobaczymy .Pozdrawiam
Witam. Moja sytuacja jest nastepujaca. Mam dwojke dzieci 4 i 6 lat. Chce odejsc od partnera , ale nie wiem, czy dam rade finansowo. Pracuje na pol etatu , we wrzesniu bedzie rok. Czy placac okolo 1000 euro czynsz z wszystkimi nalezacymi sie dodatkami dla samotnej matki jestem w stanie sie utrzymac majac jeszcze auto do oplacenia? Czy ktos jest w popdobnej sytuacji. Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
 
reklama
Do góry