reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

agazoja heh to nie wiedziałam że też kosmetyczką jesteś :-),a pracujesz w zawodzie?
Ja to jeszcze do końca kosmetyczką nie jestem,kończę szkołę w tym roku :-),w czerwcu egzamin a potem chyba do pracy,ale sama jeszcze nie wiem czy chcę to robić :sorry2:.
I dzięki za odpowiedz jeżeli chodzi o koszta takiego procesu. Jak na razie to tak tylko orientacyjnie chciałam wiedzieć ile taka "przyjemność" kosztuje .

charlene Tobie też dziękuje,jak coś się pozmienia i będzie potrzebna Mi pomoc fachowca to się zgłoszę do Ciebie :-). Choć mam nadzieje że nie będzie mi potrzebna...
Podaje też swojego maila byś mogła ankietę wysłać . milkada@interia.pl :-)

mloda1 a z Ciebie to fajna babeczka jest :-),elegancka :-). No i Nikoś też taki elegant,wszystkie panny jego będą :-).

katerinka111
co do wybielania zębów,to słyszałam że biała perła ,nie wiem czy nazwę dobrze zapamiętałam ,jest do kupienia w aptece i podobno dobre efekty działa :-).

Hm... czekają mnie dość duże zmiany w życiu przez następne dwa miesiące,Kubuśkę muszę oddać do żłobka,znależć nową pracę. Zanim to wszystko się jakoś unormuje i złapie nowy rytm to pewnie jakieś 2 miesiące miną,masakra .... Ciekawe jak eks w tym wszystkim się odnajdzie,więc czasu będzie musiał poświecić małemu,odebrać go czasem ze żłobka będzie musiał :dry:,przeraża mnie to. Wiem że to nie są problemy wielkiej wagi,ale nie przepadam za zmianami...
 
reklama
Milkada – zapytam mojej prof. o dobrego ortodonte robiącego na nfz. A gdzie robilas permanentny? No i ja bym się do Ciebie zgłosiła na jakies kwasy bo mam strasznie rozszerzone pory i nie wiem co z tym zrobic.
Martusia – sliczny pokoik!
Orchidea – to ja proszę namiary na nk ;) I po prostu o tym nie mysl. Nie warto się denerwowac. Niektórzy nie dorastaja nigdy. Zle trafiłyśmy.
Charlene – cudna masz córcie ze tak grzecznie zasypia. Moje nie chce niestety.
Mloda - my zaproszenie wyslalysmy

Pogadałabym z Wami troche ale lece do notatek. W srode egzamin:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
OOO, widze, ze tez masz wozek xbaby Mloda. Ja sobie wlasnie taki sprawilam bo jest leciutki, a tego xlandera mialam dosc, nie radzilam sobie z nim. Jak Ci sie sprawuje ten Twoj? Ja poki co jestem zadowolona.

Eeech, makijaz permamentny..Tez bym zrobila, tylko troche droga to przyjemnosc...Najchetniej na brwi, ktore chwilowo krzycza "wyreguluj nas, bo niedlugo nie bedziesz nic widziec"

A w ogole, co ja sie bede chowac ;) Moj link do nk to http://nasza-klasa.pl/#profile/52333
Bardzo chetnie Was zobacze mamusie :)
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAle sie smieje!Jas pierwszy raz sie glosno dzis smial!Cudownie poprostu:)Chyba czul Moj humor no az mi łezki polecialy!:)


a http://nasza-klasa.pl/profile/#2789862to moja Nk :)Ogolnie nazywam sie Celina R omaszko ale mam tylko imie:)Buuuziaki mamusie ..No a ja dalej trenuje usypianie bujaczkowe chyba nie mam serca narazie zeby go uczyc w lozeczku bez niczego jak placze tak mocno:p
 
Ostatnia edycja:
A to też się ukrywać nie będę Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!. Zaglądajcie,tylko się przedstawiajcie :-).

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny,to ja robiłam na targach kosmetycznych we Wrocławiu w listopadzie. Ale jeżeli byłaby któraś zainteresowana to moja wykładowczyni ze szkoły jest linergistką, i mogłabym was umówić za połowę ceny salonowej u nas na zajęciach :-). Czyli na przykład brwi 400zł,górna kreska około 250 zł.

Uciekam spać,miłego wieczorku mamuśki :-).
 
moj komp cos zamula i np orchidei strona wogole mi sie nie wyswietla

ja jestem dzisiaj zmeczona od tego latania i przeczytalam wszytsko i juz nie wiem co mialam komu napisac ,wypalilam sie :)

co do exow tak jak moi dwaj to ich nikt nie przebije naprawde!
koszty adwokata masakryczne
taki makijaz super ale finansowo szok w trampkach
tez slyszlalam o tej pascie biala perla

a moj kubus dzis nauczyl sie obkrecac i zaczyna od zarzutu glowa ,a potem cialko ciagnie,czy on sobie tej szyi nie nadwyrezy??

carla ok u ciebie ??????????????????????????????????????????????????????????
 
to ja tez nie bede sie sie ukrywac to sa moje namiary Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół! a co do ostatniego tematu upadkow dzieci to moja mala dzis zaliczyla nauczyla sie dzis raczkowac i weszla do takiej szpary tam stoi taka ratanowa szafeczka i przewrocila ja na siebie nigdy wzyciu sie tak nie balam naszczescie nic jej síe nie stala a szafka zaras stamtad wylecial
 
Alez cisza...wszystkie na nk siedza :)

Tak sobie ogladam i mysle - alez my jestesmy fajne dziewczyny, nasi eks maja nie po kolei w glowie ;)
 
reklama
Witajcie!!!

Marla - gratulacje ode mnie i od Wiktorii. Wracajcie szybko do zdrówka :-* Czekam na zdjęcia :-) Buziole dla Was!

Nie chcę się wyłamywać i też podam info, pod którym jak zechcecie będziecie mogły znaleźć mnie i Wiki na NK. Alicja Kreft - Elbląg.
Dzisiaj znowu powysyłałam CV, ale póki co cisza... Dołuje mnie to trochę zwłaszcza, że nowego kompa zamówiłam (zrobiłam dobry interes), ale co z tego jak nie wiem jak go spłace. Widziałam dzisiaj kulejącego dziadka Wikuni w szpitalu. Siostra ex-a nie odzywa się do tej pory. Ostatnio pisała do kolegi, czy idzie z nią na piwo, a że był ze mną to już mu nie odpisała. Dziecinada! Jestem trochę ciekawa jak układa się ex-owi i jego partnerce po mojej wizycie... Ponoć ślub planowali w tym roku. K... co za egoistyczny i tchórzliwy palant. Idę karmić moje głodomorka :-) Jutro postaram się coś dopisać, bo zaciekawił mnie wątek kosmetyczny :-)

PS. nie ma rzeczy, która by bardziej uszczęśliwiała mamy niż uśmiech dziecka i kolejna rzecz, której się nauczyło :-) Zdolne bestyjki nam rosną :-D
 
Do góry