kingusia1991
Fanka BB :)
fikusek widze,ze nietylko ja "ojca" swojego dziecka nazywam DAWCA
hihi
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Cholera jak kaczyński albo komorowski zostanie prezydentem to ja się wyprowadzam!!!
fikusek widze,ze nietylko ja "ojca" swojego dziecka nazywam DAWCAhihi
WitamyWitam serdecznie !
chciałam się przyłączyc od miesiąca jestem samotną mama dwojki maluchow 2 latka i 7 miesiecy.Ojcu dzici(bylismy malzenstwem,ow stan sie znudzil...stwierdził ze nie czuje potrzeby bycia z nami poza tym zdrady,klamstwa ,narobil kosmicznych dlugow i sam poszedl w długa.na dniach skladamy pozew o rozwod. Mama nadzieje ze mnie przyjmniecie do swojego grona.Pozdrawiam serdecznie