reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Dzięki dziewczyny !!

Własnie dzieciaki zasypiają - padam na ryyj olek casly dzien na rekach i noc cos czuje tez bedzie wesoła ....


A ja zabieram sie za powazne pisanie pozwu jak zdarze to jutr ogo zloze odrazu.
Rano jade do pracy z tym ubezpieczeniem jego zalatwiac...

Dziejue za doradzenei z ta opieka tez cos pokombinuje ... teraz juz wiem ze DRAŃ jest i tyle ...

JAwogole mam mega skrzywienei kregoslupa :( co jakis czas odzyw m isie bo lplecow ze glowa mala jak dzis ( po noszeniu dziecka) dwie ciaze a ja nie miala mczasu ani kasy na masaze itp. zawsz to on by lwazy ..teraz moj kregoslup wola o pomste do neiba -mialam tkai bol ze zadzwonilam do neigo i poprosilam by zrobil m izakupy bo bardzo ciezko mi chodzic ruszac glowa zle sie czuje i nei jeste mw stnaie z dwujka isc po melko napoje make bo to ciezkie...co uslyszalanm ?? ze nie ma kasy,wiec powiedziala mze mam troche grosza od rodzicow wiec mu dam byle mi kupil..a on ze nei ma go w slupsku i najwyzej po 21,wiec stwierdzilam ze to za pozno bo mi teraz potrzebne podziekowalam za pomoc i odlozylam sluchawke ....i tak nastala cisza w wie mze byl w domu bo rozmaiwalam ze jgo siostra !!


Jutro tez nei ma zamairu isc do rpac ybo nei bedzie swiecil oczami przez kolegam ize nei ma dla nich kasy do oddania ciekawa jestem tylko ja kstraci prace to co powie dzieciom gdy nei beda mial yco jesc to jest raz ,a dwaco powie bankom ?? ?? wazniejsi sa koledzy jednak !! :no::wściekła/y::wściekła/y:


ah....
 
hej dziewczyny ide się położyć bo już mnie brzuch boli od siedzenia i chodzenia wiolami trzymaj się sama mi to doradzasz codziennie....wiem że ci cięzko...tak jak mi ...:(
 
Agnes ale to jest tylko 55 km odległości, przy dobrym czasie to w 45 minut jestem w Wałbrzychu... To dlaczego do domu nie mógłby przyjechać?? Jest Ci na pewno ciężko, Wiolami Tobie również, ale ja widzę po sobie i po innych samotnych mamach- bez faceta nie jest łatwo, ale jak się od niego uwolni i jest się samej z dzieckiem/dziećmi, to wszystko samo się układa... Lepiej jest w pojedynkę, niż dodatkowo mieć wrzoda na tyłku w postaci porąbanego faceta!!

A miałam się już zająć kolegą, ale przez to co czytam to nawet bzykania mi się odechciało!!! Pieprzeni faceci, cholerne podgatunki!!
 
agnes,wiolami jak ja daje rade z moimi debilnymi dwoma exami,wiek 26 i 37,jak widzicie zadna roznica,co glupie to glupie i nie ma lekarstwa,nie ma sie co prosic naprawde a juz wogole myslec ze oni wam pomoga,wiem brutalne ale prawdziwe,KOBIETKI GLOWA DO GORY .TRZEBA RADZIC SOBIE SAMEMU I LICZYC NA SAMA SIEBIE.nie bujcie sie prosic o pomoc i o tym glosno mowic!!
wiolami wybacz ze to napisze moze sie obrazisz ale ja BYM SIE ZESRALA ALE MU TEGO NIE ZAPLACILA,Mendziasz pieprzony no,on chce cie wykorzystac, A NIECH SIE WIESZA,ja tez to slyszalam to powie,wprost chociaz rente bede miala po tobie na pamiatke!!!\
nie masz sama kasy,czemu chcesz byc od niego uzalezniona,nie wiem jak u ciebie wyglada,idz do urzedu pracy i tam mozesz ubezpieczyc siebie i dzieci,
nie rob tego co on chce BO TO NIE POWAZNE,TAK NIE STANIESZ NA NOGI NIGDY,KOLEDZY SA WAZNIEJSI NIZ TY WIE NIE MA O CZYM MOWIC!!!
krropelka ty mowisz powaznie z tym przyjazdem do ciebie? nie mam paszportow i tez nie wiem czy dekle sie zgodza i jesli by mi sie udalo to w przyszlym roku jestem u ciebie!! mi dwa razy nie mowic,w szwecji mnie jeszcze nie widzieli:)
carla ty sie tam zabieraj za tego kolege ,bo tu nam na forum szczescie rosnie:)
 
Ostatnia edycja:
Ja place to ubezpieczenie tylko dlatego ze ja tez jestem tam ubezpiecozna z dziecmi ...nei dla neigo dla siebie i dla maluchow -odrazu wezme papiery i poprosze o deklaracje po cyzm pojde zi ubezpiecze sie sama zeby miec ciaglosc....a jego mam w dupie !!!!


Własnei pisze pozew kurde i normalnei na olka mi wyszlo utryzmanei 600 zl samo jedzenie mleko pampersy chustecki kosmetyki a gdzie ubrania zabawki ?? nei wie mjak Hanie wyliczyc ... :/ teraz o nzarabia 5-7 tysiecy miesiecznie jakie moge zadac alimenty mi radcap owiedzial ze spokojnei 1500 zlotych !! na dwoje,ale ja nei pracuje jak to z tym ejst w pozwie napisalam ze w tej chwili jestem na utrzymaniu rodzicow...:/
 
Katerinka ja potrzebuję kolego do jednego, nie do związku, bo raz że nie chcę, dwa że nie wierzę. Jestem wyprana z takich uczuć, o zakochaniu nie ma mowy.
 
Ja place to ubezpieczenie tylko dlatego ze ja tez jestem tam ubezpiecozna z dziecmi ...nei dla neigo dla siebie i dla maluchow -odrazu wezme papiery i poprosze o deklaracje po cyzm pojde zi ubezpiecze sie sama zeby miec ciaglosc....a jego mam w dupie !!!!


Własnei pisze pozew kurde i normalnei na olka mi wyszlo utryzmanei 600 zl samo jedzenie mleko pampersy chustecki kosmetyki a gdzie ubrania zabawki ?? nei wie mjak Hanie wyliczyc ... :/ teraz o nzarabia 5-7 tysiecy miesiecznie jakie moge zadac alimenty mi radcap owiedzial ze spokojnei 1500 zlotych !! na dwoje,ale ja nei pracuje jak to z tym ejst w pozwie napisalam ze w tej chwili jestem na utrzymaniu rodzicow...:/

no ok ale co to za podejscie,musisz i tyle trzeba od niego odbic i tyle bo tak nie moze byc,to nie male pieniadze tak naprawde
kolezanka wygrala na dwojke dzieci po 500 zl i sedzina jej powie,ze na siebie tez ma zadac przy rozwodzie alimentow,ona dopiero ma czubka ,to znaczy juz sie go pozbyla z domu,bede zeznawac na sprawie,oj zrobi oczy ale stane murem,nie sklamie w zadnej sprawie jesli chodzi o niego,wiec bedzie tak udupiony ze sie osra z wrazenia,i zaplaci za jej krzywde,
carla aaaaaaa to tak:) ja jutro ide do gina i podobno tabletki dla karmiacej sa jakas azalia:) mi sie juz tez chce :)ach te letnie ciuszki tych facetow robia swoje:)
 
reklama
Do góry