reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
wiolami jak ci dosra mezus, jak bedziesz musiala splacac jego dlugi, jak przezyjesz rozprawe. to sie nauczysz. nauczysz sie walczyc o dobro dzieci. bo wg to dzieci sa najwazniejsze a nie no sorry ten pseudo dorosly facet.


moj ex byl jeszcze znosnie mily dla mnie dopoki mnie zwodzil ze jutro juz napewno pojdzie ze mna do usc uznac mala. jutro juz napewno wysle mi pieniadze na mala. blizej nieokreslone jutro. wkoncu sie wkurzylam i zlozylam pozew, i sie zaczela wojna. ex tez mi zapowiedzial ze nic nie dostane od niego. ze on o to sie postara. i sie stara. placi ile mu nakazal sad; ale do pracy nie chodzi. kombinuje ze choruje. do niemiec nie pojechal a jezdzil tam osiem lat.

takze jak naprawde zlozysz pozew to ex moze ci pokazac.

ja bym przynajmniej poszla zlozyc o rozdzielnosc majatkowa jak jeszcze zyjesz nadzieja ZE ON SIE ZMIENI bys nie splacala jego dlugow do konca zycia.

ja juz to pisalam. ale ty moze nie czytalas. moja ciocia 14 czy 15 lat czekala az sie wujek zmieni. ciagle mu dawala ostatnia kolejna szanse. a on? a on sobie pił, bił ją. dzieci na to patrzyly. i w koncu odeszla. a wiesz jaka jest teraz szczesliwa?ma coreczke Samante cudownego faceta. w koncu to facet zarabia na nia a nie ona na faceta; tak tak. moja ciocia jezdzila do niemiec zapierdalala w polu u niemca, pieniadze slala do polski a moj wujek przepijal. tyle lat zmarnowala u jego boku bo WIERZYLA ZE ON SIE ZMIENI. gowno sie zmienil
 
Ostatnia edycja:
Wiolami teraz się już z czystym sumieniem mogę z tego pośmić bo sprawy są już pozamykane ... ale wcześniej nie było miło słuchac w sadzie o sobie takich okropnych rzeczy i kosztowało mnie to duuuuużo nerwów i zdrowia. Niestety idąc do sądu czułam się stroną poszkodowaną i pokrzywdzoną ale okazało się że przeciwna strona jest chyba jednak bardziej ode mnie :) Tam najgorsze jest to że wypwiadają się obie strony i nagle okazuje się że słuchasz o sobie opowieści z ust swojego ex z coraz wiekszym zdziwieniem i większymi oczami ... i kurde też zła kobieta jesteś :-D jak my wszystkie, no w większosci w każdym razie ;-) i nie mów że nie jestes silna, pierwszy krok już zrobiłaś ... co dalej czas pokaże ;-)

anowi82 ale hardkorowe z nas babki co nie :-D tylko kurde ciekawe jakim cudem potem w badaniach DNA wychodzi że plemnik był jednak dawcy i my wiedziałysmy o tym od początku a oni nie .... cóż, widocznie mają pamieć dobrą ale stanowczo za krótką, a że myślą główką nie głową to szybko im wylatuje :-D ehhh ;-)
 
ah...stram sie myslec o sobie i o dzieciach...o ich przyszlosci i zeby mialy to na co zasługują poza kasa szczesliwą ispokojna mame - bo jak narazie to jestem tak znerwicowana ze sie sama siebie boje :( :/ dzieci to czuja neistety i nei dosc ze tata polazl w jasna cholere to jeszcze mam cierpi lazi smutna albo ryczy i nerwowa-stram sie jak moge dla nich robic wszystk oale kurde ten manipulant egoista i wogole sadysta pscyhiczny robi wszystko by jak najbardziej uprzykszyc mi zycie a co za tym idzie tez i dzieciom ....ale ja mu pokaze stram sie teraz zebrac jakies dowody ze to nieobliczalny czlowiek ktory nei mysli o dzieciahc,moze uda mi sie tez zdobyc weksel gdzie podrobil moj podpis-wowczas bedzie mi jadl z reki jeden ruch i po nim ale jak narazie neich mysli ze ja glupia ges jestem..neich wie ze tesknei ,ze mi ciezko -ale do czas...nei daruej mu tego co mi i dzieciom zrobil o nie !! !! !!

ROZDZIELNOSC MAM PODPISANA W POSTACI AKTU NOTARIALNEGO jakies 3 tygodnie juz chyba.
Do tego podzial majątku notarialnei i umowa alimentacyjan notarialnei dlateog licze ze sad przyzna mi te 1200 zl bo na umowie sie zgodzil i podpisal a ja zarzadam wiecej bo mala idzie do przedszkola prywatnego 500 zl wiec bedzie placil a niech sie sproboje nei zgodzic !! :D

ciężkomi w sercu i wogoel i moze jeszcze jestem gdzies w glebi naiwan moze sentymentalna ale bez wzgledu na wszystko nei daruje mu moze sie wyrycze jeszcze tysiac razy moze a raczej juz mam nerwice ale swoje zrobie na glowie stane a zrobie poneisie konsekwencje tego c ozrobil no neistety !!! jak uważa ze rozwód dam wolność od dzieci obowiązków itp.od odpowiedzialności to sie pomyli troszkę :p !!!!
 
Ostatnia edycja:
wiolami dobrze ze masz te rozdzielnosc. wiem ze ci ciezko. ale z czasem inaczej na to popatrzysz. wiem ze to banalnie brzmi. i pewnie w to niewierzysz. bo i ja niewierzylam.
psychicznie wysiadam.
dlatego po rozprawie jade do Gdyni. odpoczac. sprzedam cos. gdzies zaoszczedze ale jade.
i spotkam sie z Katerinka a to silna i madra babka to mnie spionizuje. moze :)))

chcialabym sie i z toba spotkac, dasz rade z dziecmi w pociagu. a moze jaka kolezanke wezmiesz do pomocy? mi jeszcze nikt nie odmowil pomocy jak prosilam i mialam dziecko na reku. czy to wozek wniesc czy wepchac sie do kolejki czy wyzebrac cos z caritasu. to i tobie nie odmowia.

a wlasnie Asuzana a moze i ty wezmiesz wolne i do sopotu przyjedziesz? no ja tez niewiem jakim cudem sie okazalo ze jednak ex jest ojcem. hmm zapytam ex on mi zapewne dosadnie wytlumaczy .... :)))
 
Ostatnia edycja:
czesc mamuski kochane:)
a wiec bylam dzisiaj u tego gina no i wywiad,sraty taty ,odradzil mi tabletki i mowi przy pani energi zyciowej wyleci pani w kosmos przez te tabletki albo kogos pani zabije,a ja sie smieje no mam kogo moich exow:) i mowie do niego a moze spiralke,wiem ze jestem samotna mama ale juz zaczyna mi brakowac,a on sie smieje to zrobimy cytologie najpierw,i mowie do niego tylko delikatnie prosze:)i tak nam sie rozmowa potoczyla,ze zapisal mi spiralke i przy pierwszym okresie mam przyjsc,sprawdzi sonda,jesli bedzie mozna to zalozy,i uwaga ZROBI TO NA FUNDUSZ:))))))) no to bosko ,bo u mnie za zalozenie chca 350 zl :)
a potem zadzwonil ex do malej i mowi zapytaj mamy czy pusci cie ze mna na wakacje,oj mala uslyszala a ja mowie do niego po cichu zarobie cie frajerze!! teraz bedzie plakac jak jej nie puszcze i oczywiscie robi to przed sprawa i zrobi zdjecia-****ny tatus,i teraz mi mala suszy glowe,ze ona chce i koniec,jade tez dwie nie doszle szwagierki z dziecmi i tylko to za mna przemawia,mowie wam co za frajer ****niutki:) ale mala tate kocha jakim by nie byl...
ravenalka tak to jest 725 na osobe,i trzeba uwarzaz zeby dochod z rodzinnym nie przekroczyl,ale jedno to dobre,ze wiekszy dochod,bo ja zaliczke pobieralam mimo ze rodzinnego nie,ale polska to porabany kraj i nic sie tu nie zmieni
krropelka a powiedz kiedy najlepiej byloby przjechac ,to znaczy chodzi mi o to zeby byly tanie bilety i jaka pora:) zapytam o te dowody a jak nie beda chcieli sie zgodzic zas sprawa:) co tam jedna w ta czy nie:)
mloda jak bys miala dwoch takich debilnych exow jak ja ,tez bys byla:) zreszta ja mam taki charakter ze jak ktos mi na odcisk nadepnie to uciekac ale uwielbiam ludzi :) nie ma sie co bac:) a ex zawsze wiedzieli ze mamy pysk nie od parady wiec swiadomie sie wpakowali
wiolami tak ja mojej kolezanki meza wyrzucilam z domu a on krotko przed rozprawa zwolnil sie z pracy,bo nie wytrzymal psychicznie,psychicznie to on nie wyrobi na rozprawie o rozwod:) i dostala 1000 na 2 dzieci,wiec spokojnie a ty sie nie martw na zapas:)
 
Ale jestem wqrwiona!!! Mieliśmy jechać na Czochę nad Jezioro, wstałam po 7 żeby wszystko przyszykować, a tu nici z wyjazdu, bo kolega ten od działki, facet mojej koleżanki się rozmyslił!!!!! Cholera jasna, on jest taki humorzasty jak nie wiem, i co, znowu na działce będziemy, a ma być skwar!!! Nie pomieścimy się w tym basenie!!! Pieprzeni faceci!!!!!!! Jestem złaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nienawidzę czegoś takiego, taka zmiana planów w ostatnim momencie.
 
reklama
Carlaa :(


My dzis na nad morze jedziem ya co tam ....

Dostałam sms-a o 24 od siostry debila ze onb nie polazl do pracy ze jeszcze ma pozyczone pieniadze od znajomych jego rodzicow i musi im oddac dzis 1500 zlotych normalnie ...co za palant !! !! !! ja nie wiem co to za kretyn jest glowa mala !!!!
 
Do góry