reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
W wolnej chwili dorzucę swoje pozdrowienia od Strzelca :) ... czy typowego ? Nie wiem ...
liczę sie ze znakami zodiaku, ale nie dyktują mi one kierunków w jakich mam podążać.

Karcia84 - miło sie rozmawiało ... naprawdę miło ..... i to umiliło mój dzień
 
a jaki jest typowy strzelec?;-)
Podobno nie tylko znak zodiaku w jakim się urodziliśmy na wpływ na nasz charakter, ale i to w jakim znaku zodiaku był wtedy aktualnie księżyc. Kiedyś się dowiedziałam,że u mnie to był rak. I jak tu strzelca z rakiem pogodzic??:-DSzczerze widze u siebie z jednej strony pęd do życia, podróży, działania, a z drugiej domek, ciepło, wrażliwośc. I czasami samej ze soba trudno wytrzymać;-)
 
devil mnie również miło było


Wiecie co? ten palant (dawca) stwierdził,że on zrzeknie sie małej zaraz po urodzeniu żeby nie musiał alimentów płacic :wściekła/y: czy on tak może zrobić?pisał że na żadne badania tez sie nie zgodzi,no co za idiota!
 
Weź przestań się denerwować takimi banałami, bo i mi robi sie przykro. Się nie przejmuj w ogóle tym co on mówi. Jak by to było takie proste to byśmy mieli Polskę biegających dzieciaczków.
W sprawie o ustalenie badania są obowiązkowe .... i sens jest ukryty właśnie w ustaleniu.
On ma g.....o do zgadzania się ....
Nie bój się niczego. Nawet jeśli nie mam racji to dziewczyny to sprostują, a później może poczytam to powiem Ci dokładnie. Tylko mi się nie przejmuj ....
 
Wiecie co? ten palant (dawca) stwierdził,że on zrzeknie sie małej zaraz po urodzeniu żeby nie musiał alimentów płacic :wściekła/y: czy on tak może zrobić?pisał że na żadne badania tez sie nie zgodzi,no co za idiota!
karcia zrzec się może, ale to nie znaczy, że nie będzie musiał płacić alimentów ;-) tyle tylko, że po prostu nie chce mieć do dziecka praw rodzicielskich = dla Ciebie prościej w życiu. Niemniej jeśli na sprawie do ojcostwa się nie przyzna to badania są koniecznością i chyba nie ma opcji, że on się nie zgadza, bo to nakreśla sąd. Ważna sprawa - Ty nie proponuj badań, bo płaci za nie ten, kto wychodzi z inicjatywą ich wykonania. Nie przejmuj się tym, co od niego słyszysz, jak się dzidzia urodzi, składaj wniosek w sądzie i rób swoje, on sobie może gadać jeśli mu z tym lżej :-)
Jeśli z czymś się mylę, proszę mnie poprawić, bo przeszłam sąd, ale u mnie było prościej.

Pisaliście o magisterce, właśnie się kurczę ostatnio zastanawiam, czy iść, czy nie iść...
I ja też typowy strzelec :-)
 
Ostatnia edycja:
a jaki jest typowy strzelec?;-)
Podobno nie tylko znak zodiaku w jakim się urodziliśmy na wpływ na nasz charakter, ale i to w jakim znaku zodiaku był wtedy aktualnie księżyc. Kiedyś się dowiedziałam,że u mnie to był rak. I jak tu strzelca z rakiem pogodzic??:-DSzczerze widze u siebie z jednej strony pęd do życia, podróży, działania, a z drugiej domek, ciepło, wrażliwośc. I czasami samej ze soba trudno wytrzymać;-)

Kochana kiedys znalazłam to i wypisz wymaluj ja :-):-D
" [FONT=&quot]KOBIETA STRZELEC[/FONT][FONT=&quot]
Jawisz się jako osoba pełna optymizmu, radości życia, kochasz przygody, wyznajesz zasadę, że kto nie gra ten nie wygrywa, dlatego nieobca Ci jest odrobina życiowego hazardu, impulsywna i głodna wrażeń nie masz zwyczaju owijać czegokolwiek w bawełnę. Pod Twoim gorącym spojrzeniem serca topnieją jak wosk! Każdy nowy mężczyzna jest jak świeżo wypełniony kupon totolotka. A nuż okaże się szczęśliwy? On powinien jednak pamiętać, że ma do czynienia z kobietą niezależną. Panom tęskniącym za czułą, oddaną kobietką, nie masz nic do zaoferowania. Potrzebujesz dyskretnie okazywanej czułości. Ktoś, kto z mety zbyt ostro wkracza w Twoje życie szybko poczuje się nieproszonym gościem. W zbyt zaborczych ramionach brak Ci powietrza i przestrzeni.

Do miłości podchodzisz z wielką dozą optymizmu. Jesteś pełna, ciepła, bliska jest Ci lojalność, serdeczna troska, ale nie masz skłonności do budowania solidnych budowli. Obawiasz się, by nie zmieniły się w więzienie. Kochać to znaczy... kochać! Twoja własna moralność, niezależna od tego, co mówią ludzie, nakazuje Ci szczerość i uczciwość. Nie zdarza Ci się romans z wyrachowania, z zemsty ani fałszywa kokieteria. To co w Tobie urzeka najbardziej, to dziecinna otwartość, radosny apetyt na życie i gotowość, by swe stosunki z partnerem ułożyć na każdej płaszczyźnie, nie tylko w sypialni. Szukasz partnera, rozumiejąc co znaczy to słowo, kochanka, który byłby zarazem przyjacielem. W twoim sercu pali się jasny spokojny płomień. Można się przy nim ogrzać, trudno sparzyć. Nie szukasz dziury w całym, nie projektujesz smutnych zakończeń, no bo po co? Rzadkie miłosne zawody przyjmujesz z podniesioną głową. Panujesz nad zmysłami, nie chcesz tracić kontroli nad życiem i biegiem wypadków. Zmysłowa miłość jest dla Ciebie czymś tak oczywistym jak ulewny deszcz lub bezchmurne niebo. Jesteś dzieckiem natury! Równie naturalnym jest fakt, że idzie się do łóżka z tym, którego się lubi. Miłosne zabawy, w których z entuzjazmem uczestniczysz, podszyte są serdecznością, pełne humoru i wybuchów śmiechu. Radość dawania i brania, czyni Cię otwartą na każdą spontaniczną propozycję. Chcesz się rozkoszować wszystkim co znajduje się w zasięgu ludzkich zmysłów. Chętnie wstąpisz do sex shopu i wyjdziesz stamtąd w posiadaniu kilku rekwizytów. Swoje ciało i ciało kochanka traktujesz jak parę cudownych instrumentów, na których można wygrywać wszelkie melodie świata. Twoja strefa erogenna to wewnętrzna strona ud - na pocałunki oraz dotyk reagujesz jak na alarm. W jednej chwili jesteś w seksualnej gotowości.

Miłość to dla Ciebie przygoda i zanim zdecydujesz się na wspólne życie zostawiasz za sobą długą listę pretendentów do tytułu narzeczonego. Z tej rzeszy jedni Cię uwielbiają, inni nienawidzą. Rzadko kto nie potrafi sobie Ciebie przypomnieć. Największe szansę mają d, którzy poszukują przyjaciółki, towarzysza przygód, żony -kumpla. Masz wysokie wymagania w stosunku do mężczyzny, z którym zamierzasz spędzić życie. Chciałabyś móc podyskutować z nim o filozofii, kiedy będziecie wracali z siłowni. Oczekujesz także, że partner nie będzie absorbować cię nadmiernie, bowiem nie masz zamiaru rezygnować z własnego życia i zainteresowań. Gotowanie obiadów i odkurzanie dywanów nie zaspokoi Twojego apetytu na życie. Aby było udane potrzeba w nim wiele atrakcji - podróży, towarzyskich przyjęć, pełnych nowych twarzy, sportowych i rozrywkowych imprez. Repertuar jest nieograniczony. Z jednakowym zapałem wybierzesz się do opery i na grzybobranie. Mrukliwy domator, uważający, że seks służy wyłącznie prokreacji może spokojnie darować sobie oświadczyny. Jeśli zaś on jest człowiekiem o szerokich horyzontach i tolerancyjnym, zostawi Ci spory margines swobody, ten związek dostarczy obojgu wiele przyjemności. Lojalna, postępujesz wobec męża fair, jesteś w stanie wybaczyć błąd i Ty jesteś bowiem wyrozumiała, jeśli jednak on będzie często nadużywać Twego zaufania, drogo za to zapłaci."[/FONT]
 
karcia co jak co mojej corci "tatulek" tez tak gadal ale na rozprawie jak sedzia mu powiedzial czy chce badan to on powiedzial tak a jak powiedzial mu ze ich koszt jest okolo 2000 zl to powiedzial ze w takim razie do ojcostwa sie sam przyznaje, a co do praw to sam nie moze sie ich zrzec chyba ze ty podasz go o to do sadu ale to musisz miec baaardzo mocne argumenty i czas aby minal przez ktory razaco zaniedbywal dziecko. Ja po roku wnioslam o pozbawienie praw i po roniespelna roku po kilkunastu sprawach, badaniach u psychologow itd dopiero zostal pozbawiony takze jest to nielatwa droga kosztowna nerwow ale warta bo mam spokoj

a jak wam powiem dzisiaj numer jaki ten drugi biologiczny zrobil. Otoz bylam w sklepie dziecinnym gdzie wozek kupowalam bo parasolke chcialam a sprzedawca mi mowi ze ostatnio jak odbieralam wozek to zaraz po tym przyszedl do niego facet i zapytal sie wyobrazcie sobie o to ile wydalam na zakupy i jak wozek kupilam i co jeszcze no masakra az mnie zamurowalo. Debil interesuje sie ile wydaje wlasnych pieniedzy na wlasne nienarodzone jeszcze dziecko. Tak sie wkurzylam ze zadzwonilam do niego ze co on sobie wyobraza ze sprawdza mnie itd a on jak zwykle gnoj bez ambicji tylko wyzwal mnie bo myslal ze mnie cos tym ruszy jakbym nie wiedziala jaki jest a jeszcze 3 miesiace temu listy mi pisal ze jak on to nie zaluje ze stracil taka kobiete ble ble ble. No to tylko wiazanka z mojej strony oczywiscie i finish rozmowy. tragedia wyobrazacie sobie ze typ nawet wlasnej godnosci nie ma ze isc do sklepu zaraz po moim wyjsciu i pytac sie ile te kobiety zaplacily za zakupy hahahaha no kupa smiechu i nic wiecej

ale sie rozpisalam
 
a co do praw to sam nie moze sie ich zrzec chyba ze ty podasz go o to do sadu ale to musisz miec baaardzo mocne argumenty i czas aby minal przez ktory razaco zaniedbywal dziecko. Ja po roku wnioslam o pozbawienie praw i po roniespelna roku po kilkunastu sprawach, badaniach u psychologow itd dopiero zostal pozbawiony takze jest to nielatwa droga kosztowna nerwow ale warta bo mam spokoj
argumenty i czas w przypadku, kiedy jedna strona chce pozbawić drugiej praw rodzicielskich, ale jeśli ktoś nie chce mieć takich praw to sam nie może się ich zrzec i powiedzieć tego na sprawie? mnie się wydaje, że może...
 
reklama
Margolcia, łał ale długi opis:-) ale nie odnajduję się w nim od a do z. Powiedzmy, że wybiórczo.
 
Do góry