reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Niestety nie Mam, nie stać mnie. Muszę spłacić dług który zrobiłam dla męża... ciągle się jednak nad nim zastanawiam. Zobaczę co będzie się dziać, z adwokatem na pewno byłabym spokojniejsza
 
reklama
hej. u mnie nic sie nie zmienilo.. Wysłałam zaproszenie na fb tesciow.. zaakceptowal. napisalam mu czy ten kretyn byl ostatnio u niego ale nie odpisal . Ja nie chcialabym zostawiac malego z tym moim kretynem ani jego rodziną.. pwoiem wam ze jego matka faceta nie ma od 20 lat nigdy nie pracowala . pila i cpala w ciazy wiec trafila do osrodka a syna prze zpierwsze jego lata nie widziala. teraz na terapie chodzi i to nie na jedną ... mnie chciala wysyla mojego moją rodzine. pisala mi msy typu ze maipuluje je synem osaczam go robie patologie z mojej rodziny zachowuje sie jak zbyntowana gowniara 15 letnia ciagle mi zle itp...
 
Tak sobie czytam i współczuję sytuacji.. co do prawnika to polecam swojego znajomego, który może tak zorganizować, że dostaniesz go z urzędu - wystarczy wniosek złożyć ale to z nim myślę, najlepiej się dogadać... polecam cn-lgp.pl albo przez ich biuro ksiegi-rachunkowe.com -- powołaj się na Martę Chojnacką..
Sama miałam rozwód , więc wiem jak to jest... najgorzej to zrobić ten pierwszy krok i ruch..
Ale będzie dobrze.. nie dajcie się zwariować.
 
Dziękuję
Mój ex robi pokazówke w necie i dodaje zdjęcia jak całuje brzuch kochanki... mnie to już nie rusza, ale martwię się o syna. Jak w przyszłości to się na nim odbije. Co prawda jeszcze dużo czasu zanim zrozumie, ale mnie to już przeraża.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję
Mój ex robi pokazówke w necie i dodaje zdjęcia jak całuje brzuch kochanki... mnie to już nie rusza, ale martwię się o syna. Jak w przyszłości to się na nim odbije. Co prawda jeszcze dużo czasu zanim zrozumie, ale mnie to już przeraża.

Eiko nie powinno się komuś źle życzyć, ale Twój eks zasługuje na to, żeby karma go bardzo mocno i boleśnie potraktowała. Łączę się z Tobą w nienawiści do niego. Jest zwyrodnialcem i człowiekiem bez moralności. Oby go kiedyś zjadło sumienie do szpiku kości.
 
reklama
Eiko ja na Twoim miejscu założyła bym nozke na nozke i spokojnie czekala. Jak facet raz zdradzi, to i 2 raz poleci w tango jak wyobrazenie zacznie odbiegac od rzeczywistości... Widzialam kiedys taki fajny obrazek w necie... Poszukam :)
 
Do góry