reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Co taka cisza? :)
Też korzystam z terapeuty. Czasem pomaga , czasem nie.
U mnie z nowości to to że dowiedziałam się że mój maz zdradzal mnie już wcześniej. Ja głupia myślałam że jest lepiej, urlop spędziliśmy razem a ludzie na około się dziwili że ja z nim jestem. Oczywiście dowiedziałam się dopiero teraz.
 
reklama
Też myślę o t erapeucie,bo chyba nie ogarnę tego sama.....normalnie są dni,ze żyć mi się nie chcę. Tylko czy ja w swojej miescinie znajde kogoś ;/
 
Matylda ja mam korzystam z pomocy przez Skype. Zawsze możesz poszukać pomocy w Internecie i skontaktować się z jakimś psychiatra. Dobrze jest się komuś wygadać, tymbardziej przy tak dobijajacej pogodzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny martwi mnie okropnie kwestia finansowa. Termin mam na koniec lutego,w listopadzie kończą staż,w grudniu dostaje ostatnie pieniądze... i co dalej, macierzyńskie mi się nie należy, pomocy znikąd. Wynajmuje mieszkanie, niestety nie mam gdzie wrócić jak zrezygnuje z wynajmu.....straszne to jest.
 
Matylda, a na kiedy masz termin? , możesz wnieść pozew i otrzymać zabezpieczenie na 3 miesiące przed porodem - Link do: Alimenty na dziecko otrzymać można także przed jego urodzeniemblogprawnika.pl
Aha i istotna informacja jeśli eks nie chce płacić i się gdzieś chce ukryć to poinformuj go, że będziesz żądać od jego rodziców alimentów byliście razem długo to masz ich namiary?


Dziewczyny, które mają sprawy w sądzie ciągle zbieracie faktury i paragony? aż do zakończenia postępowania?
 
Ja mam teraz 3.11 bo mezulek nie placi, i właściwie bede caly czas zbierac faktury nawet po rozwodowej, zeby w razie czego wniesc o podniesienie alimentow.

Matylda nie wiem czy oni moga Cie tak po prostu zostawić chyba od 3 mca ciazy masz okres ochronny, musisz poczytać czy jak bys teraz przeszla na l4 to moga zakonczyc umowe o staż
 
reklama
Mogą,staż jest unijny. Już się dopytywalam. Muszę poczytać co z tymi alimentami przed porodem. Tylko że problem w tym,ze nie zbierałam żadnych faktur itp do tej pory. Rzeczy zbieram od znajomych,po prostu mnie nie stać na nowe. A termin mam na 23 lutego.
 
Do góry