reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Kajmakowe, no niestety "miłość" jest ślepa. Pewnie Anka myśli, że z nią będzie inaczej, że ona go zmieni itp. itd. Pewnie naopowiadał jej bajek jaki to jest super, a Ty i jego eks takie paskudne i że wszystko wasza wina... Mistrzowie manipulacji i kłamstw. Aż strach poznawać kogoś nowego...

Napisane na G7-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kajmakowe, no niestety "miłość" jest ślepa. Pewnie Anka myśli, że z nią będzie inaczej, że ona go zmieni itp. itd. Pewnie naopowiadał jej bajek jaki to jest super, a Ty i jego eks takie paskudne i że wszystko wasza wina... Mistrzowie manipulacji i kłamstw. Aż strach poznawać kogoś nowego...

Napisane na G7-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

w pełni się z tym zgodzę, bo mi właśnie tak okropnie mówił o swojej żonie, a z siebie robił ideał, tylko, że jakiś czas temu się z nią skontaktowałam i wyszły różne kwiatki jaki to bydlak był i jest. Na szczęście oni nie mieli dzieci, jest już szczęśliwa z kimś innym, biedne moje dziecko... na dodatek jest ten strach, że zaraz sobie zrobi kolejne i obniży alimenty... oby się udało pozbawić władzy i spotkac jakiegoś uczciwego człowieka... :(
 
w pełni się z tym zgodzę, bo mi właśnie tak okropnie mówił o swojej żonie, a z siebie robił ideał, tylko, że jakiś czas temu się z nią skontaktowałam i wyszły różne kwiatki jaki to bydlak był i jest. Na szczęście oni nie mieli dzieci, jest już szczęśliwa z kimś innym, biedne moje dziecko... na dodatek jest ten strach, że zaraz sobie zrobi kolejne i obniży alimenty... oby się udało pozbawić władzy i spotkac jakiegoś uczciwego człowieka... :(
Właśnie najsmutniejsze jest to, że dzieci cierpią przez takich idiotów. Wierzę, że wszystkie znajdziemy wspaniałych tatusiów dla naszych pociech [emoji4]
A co do tego, że zostałyśmy zmanipulowane, to chyba przez zbyt dużą wiarę w dobre intencje ludzi i ogólnie w człowieczeństwo...
 
Kajmakowa też nie rozumiem tych kobiet. Są tak zdesperowane że wierzą w te bajki które oni im opowiadają? Szczerze mam nadzieję że spotka ich wszystkich zasłużona kara.
Mój radca mówił że nie odbiorę mu teraz praw , dopiero później. Uda się może jedynie ograniczyć... :/ trzeba być prawdziwym dupkiem żeby zastraszac że względu na alimenty a innego powodu nie widzę.
 
Podobno ilość dzieci nie ma wpływu na wysokość alimentów(dotyczy dzieci z różnych związków)...podobno. wszystko zależy od sędziego. Mam nadzieję że mój bedzie po mojej stronie .
 
A ja urodziłam wczoraj. Dziś czuję się koszmarnie a trzeba było wstać po cesarce. Mały ważył 4300 i aż dziw jak temu podołałam.
 
Majka gratuluję :-) ciesz się chwilą bo szybko minie i będzie już duży :) jak ma na imię? Spory chłopak, mój ważył 3100.
Ja zgłaszam sprawę o nękanie i przemoc fizyczną i psychiczną.
 
reklama
Majka gratuluję :-) ciesz się chwilą bo szybko minie i będzie już duży :) jak ma na imię? Spory chłopak, mój ważył 3100.
Ja zgłaszam sprawę o nękanie i przemoc fizyczną i psychiczną.

coś nowego się wydarzyło? jak najbardziej zgłaszaj!


Majka wielkie gratulacje! dużo zdrówka dla dzielnej mamy i dzidziusia :* jak ojciec dziecka?
 
Do góry