reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Zachowanie Twojego męża jest podejrzane. Dziwnym trafem wszystko zbiegło się w czasie,przyjaciółka,Ciebie nie kocha.On na Was nie zasługuje.Odpowiedzialny facet,mąż i ojciec tak się nie zachowuje.Przykre to strasznie,że zamiast wspólnie cieszyć się ciąża on tak się zachowuje.Musisz się wziąść w garść,przynajmniej postarać się mniej stresować i spać bo to wszystko nie jest dobre dla Twojego maluszka.
 
reklama
Wiem,że to trudne.Wspołczuję Ci bardzo.Tym bardziej,że tak długo byliście razem,to nie była wpadka tylko upragnione dziecko.A panu się nagle odwidziało. Ciężko to sobie poukładać w głowie bo nie tak miało być.Ja na Twoim miejscu olałabym go,pokazała,że bez niego dajesz sobie świetnie radę. Wiem,że to nie będzie łatwe.Zobaczysz,on wróci z podkulonym ogonem tylko pytanie czy jest sens wybaczyć skoro tak łatwo przyszło mu Was zostawić???Skąd jesteś jeżeli mogę zapytać?
 
Może być tak, że ta przyjaciółka udaje przed nim najlepszą kobietę na świecie, która jest do rany przyłóż i zawsze go wysłucha. No niestety są kobiety, które uprawiają takie sztuczki. Jeśli on jest tak naiwny, że daje się na to nabrać to nie ma słów by to skomentować. Gdybym była na Twoim miejscu to już dawno urządziła bym mężowi CSI, ale Ty jesteś w ciąży i powinnaś unikać niepotrzebnego stresu. Do rozwiązania powinnaś myśleć głównie o sobie i dziecku. Obserwuj też męża, nie wiem, może gdyby poszedł z Tobą na USG, posłuchał serduszka swojego dziecka to by mu się w głowie poukładało.
 
To nie pomoże, już był ze mną na wizycie... ja ciężarna a dzisiaj dowiedziałam się że on żyje jak kawaler jest na imprezie bo co będzie sobie żałował... brak słów!
 
W końcu odważyłam się napisać. Jestem tu u Was pierwszy raz, bo nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji. Jestem w ósmym tygodniu ciąży i jestem i będę sama. Trochę stało się to na moje życzenie, bo wybrałam nie tego mężczyznę co powinnam. Jak dziecko przyjdzie na świat to myślę że sobie poradzę, ale teraz jest naprawde żle.Ogromna samotność i żal dlaczego to właśnie mnie się przydażyło.Jeśli jest jakaś samotna mama czekająca na dzidziusia to proszę o kontakt
 
Hej pisze do Ciebie ponieważ tez zostałam sama jestem w 3 miesiącu ciąży zostałam sama ponieważ tez nie mam szczęścia do odpowiednich facetów :( Bardzo przeraza mnie mysl o samotnym maciezynstwie boje sie ze nie bede miala gdzie sie podziac z dziekiem ze nie straczy mi srodkow na zycie nie wiem co robic jestem załamana potrzebuje jakiegos wsparcia . To jest moja pierwsza ciaza i naddatek nie planowana . Proszę o kontakt
 
Hej pisze do Ciebie ponieważ tez zostałam sama jestem w 3 miesiącu ciąży zostałam sama ponieważ tez nie mam szczęścia do odpowiednich facetów :( Bardzo przeraza mnie mysl o samotnym maciezynstwie boje sie ze nie bede miala gdzie sie podziac z dziekiem ze nie straczy mi srodkow na zycie nie wiem co robic jestem załamana potrzebuje jakiegos wsparcia . To jest moja pierwsza ciaza i naddatek nie planowana . Proszę o kontakt
 
To nie pomoże, już był ze mną na wizycie... ja ciężarna a dzisiaj dowiedziałam się że on żyje jak kawaler jest na imprezie bo co będzie sobie żałował... brak słów!

jestem chłopakiem który mówi to co mysli i szuka czegoś poważnego.Mam syna w wieku 7 lat.Rozstałem się z jego matka z powodu pieniędzy które chciała ciagle odemnie oraz tego ze myslala tylko o sobie. Mam 45 lat i jestem po rozwodzie oraz mieszkam w Opolu

Grzrgorz
 
reklama

Jestem chłopakiem który mówi to co mysli i szuka czegoś poważnego.Mam syna w wieku 7 lat.Rozstałem się z jego matka z powodu pieniędzy które chciała ciagle odemnie oraz tego ze myslala tylko o sobie. Mam 45 lat i jestem po rozwodzie oraz mieszkam w Opolu

Grzrgorz
 
Do góry