reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Po-rozwodzie jakbym czytała o swoim. Mój na dodatek zaczął zajmować się nielegalnym sprawami. Wszystko co kiedyś uważał za ważne odrzucił. Nie ma zasad i sumienia.
Póki co kochanki oddalyby za nich życie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale gdzie tu logika? Miał żonę dzieci zostawił. Pomyślałabym zostawi i mnie. Na dodatek przed nią udaje kogoś innego i powiedzial jej jego wersje wydarzeń. Nie zna calosci. Teraz się dla niej stara remontuje itd. U nas jak remont stanął to stal dwa lata. I nic mu się nie chciało. Tym razem pewnie będzie tak samo.
 
U mnie dokladnie tak samo. Zeby cos w domu zrobil nie ma mowy. Remont? To już abstrakcja. Szybciej coś rozwalił niż naprawił. A jej mieszkanie odświeżyl. Zakupy robi, wrzuca z nią zdjęcia do Internetu. Ze mną nie chciał jakby się wstydził, choć (nie skromnie mowiac) jestem dużo ładniejsza i zgrabniejsza.
Ukrywa fakt że ma zone przed teściami. Nic nie wiedzą i zgrywa ideał przed wszystkimi.
Te dziewczyny nie wiem co mają w głowie? Każdej z nas przeszło by przez myśl że jak zrobił tak nam to może zrobić im. Poza tym gdzie Solidarność jajnikow ;). Nie widzą że nie tylko krzywdza nas ale i nasze dzieci? Świat się stacza i będzie tylko gorzej.
 
Najgorsze jest to,że każda z nas przeżyła inną historię. Wszystkie są podobne i są spowodowane przez tych kretynów. Nie tylko my cierpimy ale i dzieci . Nie wiem czy oni wql. o nich nie myślą ;/
 
Pomyluna no to czas zadbac o synka i siebie. Wez adwokata niech ustala alimenty i widzenia ojca z dzieckiem. Nie zostawiaj tego swojemu biegowi.

Faceci to mistrzowie bajerowania. Eskimosom lod sprzedadza.
 
Pomyluna no co Ty. Przeciez nie obi jedni. Nie pierwsi i nie ostatni. Tak powiedzial mój byly. Dno.
Poza tym ta obluda. Tu wszyscy chca żebyśmy do siebie wrócili bo on bajerowal ze wszystko przemysla i zastanawia sie itd. A zaraz po rozprawie oficjalnie przyjęli ta druga do rodziny jakby nigdy nic. Być może juz wczesniej nawet ale sie kryli jak co. I co. Tak zachowują sie ludzie ktorym zalezy na dobru dzieci?
No i 3. Mój nie miał jaj i pól roku się wypieral. Po rozprawie sywierdzil ze wszystko zaczelo sie dopiero po. To ciekawe ze obcy ludzie zamieszkują od razu razem. A ona udaje teraz dobra ciocie . Gdyby nie stan dziecka które bylo w rozsypce i potrzebowali tych widzeń itd nie pozwoliłabym im na to. Tylko my potrafimy zrobić cos dla dzieci na co nie mamy ochoty. A faceci to egoiści.
 
Po-rozwodzie u mnie podobnie. Jego rodzinka zaakceptowała jego kochankę OD RAZU. Nawet dzień nie minął. W końcu jego szczęście najważniejsze. To nic że ja byłam na początku ciąży i że stresu mogłam poronic. Para oficjalnie byli tego samego dnia jak mu powiedziałam o ciąży, mieszkaliśmy razem, pamiętam jak jeszcze obiad razem jedliśmy tego dnia. Na drugi dzień od razu się do niej wprowadził. 3 mc później się zaręczyli, a miesiąc po zareczynach zaszła w ciążę. A w sądzie powiedział że zaczął się z nią spotykać po rozstaniu ze mną. To normalne? Rzygać mi się chce jak o nich myślę. Dobrze że nie należę już do tej rodziny.
 
reklama
Aha ze mną tez zdjęć nie dawał. Miałam mega dola jak wybrał 6 lat młodsza.a mam 32 spodziewałabym się tego po 40, 50. Urodzilam mu i wychowalam dwójkę dzieci. Wychodzi na to ze bylam glupia stawiając na rodzine.
Choc tak w głębi duszy marzy mi się jeszcze taki normalny związek. Choc byłabym mega podejrzliwaa no i wątpię by się jeszcze ktoś znalazł chętny do związku z dwojka dzieci.
 
Do góry