reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

hellllo :)
o kurde forum nam zamieralo a teraz takie tepo narzucilyscie ze nie nadazam czytac ;)
Co do spotkania to my z Mikusiem bardzo chetnie o ile uda nam sie jakos dojechac...
Bylismy wczoraj u lekarza, zapisal syrop na wymioty i zwiekszenie apetytu i zobaczymy czy cos pomoze. Jak narazie (odpukac) nie wymiotowal. W poniedzialek kontrola.

Nie odniose sie do postow kazdej z Was bo za duzo tego i juz sie pogubilam ;) Wybaczcie

Milego dnia Mamusie i Dzieciatka :*
 
reklama
podziwiam Was dziewczyny, ze chcecie walczyc o alimenty , tylko, ze co jak nie bedzie ow facet placil??
chyba sie za bardzo w PL nie przejmuja tym?

ja nie jestem na biezaco w tym temacie :)
jak nie będzie płacił, to komornik :) a jeśli komornik nie wyciągnie, to z tego co pamiętam można się starać o FA, a z ów facetem jak sobie wtedy radzą, to mnie np. już nie interesuje ;p

o 12.40 trzymać kciuki! od wczoraj jestem tak zestresowana, że masakra...
 
ravenalka trzymam kciuki! :) a co do FA to wcale nie jest tak kolorowo... bo zeby Ci przyslugiwaly pieniazki to dochody nie moga przekraczac o ile sie nie myle 725 zl netto na osobe.... czyli jezeli bedziesz zarabiala ponad 1500 zl to z alimentami mozesz sie pozegnac... Wiadomo, polskie chore prawo...
A Pszczola ma 1,5 roczku dziiiiis:) sto lat Pszczoleczko;*

wiolami no jasne ze razniej :)

kurcze ale upal dzisiaj.... rozplywam sie...
 
Dzięki! myślałam, że to już ostatnia, a tu dupa. kolejna w październiku :/ ale i tak nie jest źle, ojciec Majki praw do niej nie dostał i ojcostwo też ustalone - tylko szkoda, że potrzeba było na to ponad rok czasu. W październiku alimenty, radośnie, zanim je dostanę, to zdążę studia skończyć i pracę znaleźć :/ :/
agugucha dobrze, że o tym napisałaś, bo nawet nie wiedziałam, że tak jest, polskie prawo jest tak dziurawe, że obłęd.
Pszczółka Maja dziękuje ;-) a tak przy okazji jutro półtora roczku ma Hania AdiLei :-) I się pochwalę, a co mi tamMajula
 
ravenalka dla Majeczki wielkie buziole !!

i dla Hani usciski juz na zas !! :)

Dziewczyny widziałam sie z siostrą popiep....popaprańca.. jena jaka on biedna załamana :( tez sie martwi o niego a jednoczesnei jest wsciekła juz dzis ją prosił by pomogła mu zdobyc 2,5 tysiąca na poneidziałek noz ...meksyk totalny ...
Niby powiedziałze pojdzie do pracy dzisiaj na noc ..oby ...neich kurde robi narazie a po rozwodzie i alimentach niech spotala gdzie pieprz rosnie ....

Napisał mi smsa ze jestem materialistka i ze jestem zajebista i współczuje mojemu przyszlemu facetowi noz... :( i ze pozwie mnei na policje bo go zastraszam ale nie mam pojecia czym :D

WYprowadzi lmnei dzis totalnei z rownowagi ten kretyn ..tatus za dyche nei wspomne ze stwierdzi lze on w trosce o mnei wol izebym nei szla do sadu z alimentami bo dostane 200 zl bo on zrobi wszystko by mtyle sotala :wściekła/y::no::-( wiec ja mu na to ze pozew juz mam a jak bedzie robil pod gore to zrani nie mnei tylko wlasne dzieci co i tak robi caly czas !!!
 
ravenalka a ty niemozesz sie starac o zabezpieczenie alimentow?a moze o tym niewiesz. no ale w to raczej nieuwierze.

spoko to trwa u Ciebie. u mnie ustalanie ojcostwa pewnie bedzie 22lipca wtedy mam rozprawe i odczytaja wynik z badania dna. chyba wtedy sedzia laskawie ustali ojcostwo?czyli u mnie trwalo to siedem mcy.
a cala reszta?szlag wie kiedy sie skonczy.

wiolami wiesz co, noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam co twoj wspanialy mezus wyrabia, a i tak wszyscy wkolo niego biegaja. cackaja sie z nim o jejciu jaki on biedny.ciekawe czy tak samo jak o starego faceta martwia sie rownie mocno jak o Hanie czy Olka?
kiedys pisalas ze przyrzekalas byc z nim na dobre i na zle. i ze teraz jest to zle i ze musisz przy nim trwac. oczywiscie zrozumialabym i ci bym wspolczula ale nie w takiej sytuacji. bo TO ON NAROBIL GNOJU, Z WLASNEJ WINY.
oj zebys nie musiala splacac tych dlugow mezusia do konca zycia jako zona

haha doczytalam wlasnie zastraszasz go?moj tez sie skarzyl ze go zastraszam. i wiesz co nawet sie poskarzyl sedziemu, buhaha w doopie to mam. ty tez miej tak samo to jak cie straszy samobojstwem. zeby bylo smieszniej moj tez mi mowil ze lepiej bedzie jak on ze soba skonczy bo on nie daje rady... gdzies to mialam. wysmialam go. a alimenty?jak on nie bedzie placil to FUndusz Alimentacyjny bedzie za niego placil. zwolni sie z pracy? teraz?to sobie narobi jeszcze wiekszego gnoju. zapytaj Katerinki bo jej kolezanki facet tez sie zwolnil przed rozprawa, myslal ze ucieknie przed alimentami. to sie chlop zdziwil

ratuj sie KObieto, a przede wszystkim dzieci. bo naprawde bedziesz musiala pojsc do pracy by splacac jego dlugi
 
Ostatnia edycja:
Uhu :-) widzę że jest konkurs na najlepsze wybryki exów ... przyłączam się :-D

Mój ex nr1 od starszej córci w sądzie powiedział (pomijając oczywiście stwierdzenie jaka to ze mnie panienka lekkich obyczajów:-p) ... więc bronił się przed alimentami i uznaniem ojcostwa tym, że podobno najpierw go upiłam, potem zaciągnęłam do siebie do domu na siłę a tam dokonalam czynu uznawanego za gwałt :-D ajak się obudził to zorientował się co sie stało i uciekł ... kurde szkoda że nie powiedział czy zdążył sie ubrać :-D:-D:-D a po tym wszystkim nie dość że go zlapałam na dziecko i specjalnie zaszłam w ciążę żeby mu zrujnować życie to go na dodatek szantażowałam i wyłudzałam alimenty (całe 200 zł miesięcznie). :tak:
Ha ze mnie to dopiero niedobra kobieta była :-p
 
anowi82 ja mam paskudny charakter niestety :( :( :( łatwo ludziom ufam wierze a ja ksie przywiązuje to na zaboj dla mnei cos to wszystk oznacyzlo i mzoe dlatego tak hcolernei boli :( :( zwłaszcza ze on ma wszystko w dupie - z drugie jstrony jak sie teraz tak zachowuje potwornei to łatwiej m igo znienawidziec i pogodzic sie z fakte mze odszedł..pomijam juz fakt ze narazil ansze zycie itp. ze wazneijsi sa koledzy niz jedzenie dla dzieci..powiedzial mi ze on zrobi wszystk oby mdostala 200 zl na dzieic tylko wiec gdy powiedzialam mu ze zrani dzieci i z czego je utryzmam stwierdzi lze mam isc do pracy..owszem tylko musze miec opieke do dzieci a za 200 zl to ja nawet dziecka do zlobka nei dam na co on ze to moj problem...noz ..... napisalam pozew o alimenty ma wydrukowany i w poniedziałek z ranca zaniose !!!

Masz racje ze on tkai biedny teraz wszyscy sa wsciekli ale nikt sie od niego nie odwraca każdy chce mu pomoc zeby jakos wylazl na prosta a on nadalklamie i gada ze nikt nie chce z nim mówić ...rękę sobie daje obciac ze nie poszedł do pracy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wszystkich klamie bzdury opowiada- normalnie co za czlowiek . . . jego siostra niby wsciekla ale tez mowi ze jest jej zal go ze tak wpadl w bagno i wogole ze by mu pomogla ..wiec ja jej powiedzialam otwarcie dopoki on sie nei zacnzie leczyc i wogole to nic i nikto mu nie pomoze bo on bedzie nadal robil co chcial i tego nei zmieni a do tego bedzie udawal jaki jest fajny totaki typ z seri " cicha woda .."

Nie che go juz ale serce boli - oj strasznie !!!!!!


Moze mam tez jakis kryzys bo dzieciak idaja mi w kosc jestem potwornei zmeczona :( :( o plecach nei wspomne Olek od 4 dni non toper na rekach przez te zeby :( :( a on nie idzie do pracy i cale dnei spi w domu ...
Nie poprosze go o pomoc bo on jedynei mzoe dzieci przy mnei widziec nei dam mu ich na spacer cyz cos bo sie boje po tym jak on sie zachowuje,w chacie mojej samogo go tez nie zsstawie bo mi jeszcze co wyniesie :/ :/ to nei odpowiedzialny i neidojrzlay czlowiek korcze najgorsze jest to ze nie mam jak zdobyc za bardzo dowodow na to ze on wogole nie umie zajc sie dziecmi mzoe Hanai bo starsza ale z Olkeim ?? wogole nawet do enigo nei podchodzi zbytni dzis jak byl to sama posadzilam mu syna na kolanach i kazalam mlek odac ktore zrobilam bo jakos zapomina o nim wogole .
 
reklama
asuzana przybij piatke. moj ex tez ze mnie zrobil panne lekkich obyczajow. wg niego to ja zrobilam sobie dziecko, a niewiem z kim. wiec szukam sobie naiwnego do placenia alimentow w postaci biednego pozwanego; (jakby co najmniej ze 3.500placil a placi 350zl)i on zada badan dna. ale ze on biedny to ja mam zaplacic za badania dna. biedny sie poskarzyl nawet do sadu drugiej instancji ale gowno mu to dalo. i jest to na papierze bo jeszcze wysylal pisma do sadu w ktorych opisywal "sytuacje".
 
Do góry