reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

charlene ja mam novat380 jakos tak,jestem bardzo zadowolona,moze troche przytylam na poczatku ale jest ok,mam regularnie,dobrze zabezpiecza heh i jest ok i nie wyobrazam sobie nic nowego samo zalozenie bardzo przjemne czyli bezbolesne:))))
fikusek wiesz jak wykorzysta jego sprawa,ale wiecej szansy nie bedzie mial.
moze tez uklada sobie zycie na powaznie i jest inaczej nastawiony nie wiem juz sama,zreszta malo mnie to interesuje a dwa kazdy ma swoje zycie a dzieci sa najwazniejsze:)
 
reklama
bezsenna a jak na samej sprawie o coś pytał sędzia coś przedstawiałaś jakieś rachunki itp? Ja właśnie czekam już jeden termin odwlekł i ciekawe ile jeszcze razy tak będzie się zachowywał. Do dnia sprawy się nie bałam ale jak weszłam do sądu i te tłumy i ludzie z adwokatami i kłótnia jednej pary po wyjściu z sali już mi się odechciało. Teraz będę już pewnie za miesiąc się strasznie bała :-) A co z prawami rodzicielskimi? ma ograniczone albo zabrane?
Carlaa a właśnie kiedyś myślałam o tobie
 a właśnie a czy już czczy już coś się polepszyło z twoją pracą czy już może byłaś na jakiejś rozmowie. Pamiętaj zdrowie psychiczne jest najważniejsze jak wyraża się nie pochlebnie o tobie to ty nie bierz tego do siebie i po pracy staraj się o niej wcale nie myśleć a ja trzymam kciuki żebyś jak najszybciej miała lepszego szefa J A słuchaj swojego M zaciskaj zęby i pracuj inaczej wygląda rozmowa kwalifikacyjna jak gdzieś pracujesz niż jak jesteś bez pracy takie ja miałam wrażenie.
Julka wiesz ludzie zawsze będą gadać teraz o tobie za jakiś czas o kim innym, ty się nie przejmuj ty wiesz najlepiej jak było a innymi się nie przejmuj sobie pogadają poodkładają a jak dziecko się urodzi zobaczysz jak to będzie mało istotne J
katerinka111 aż miło się czyta twoje wypowiedzi fajnie że wszystko się układa J
 
o charlen jak cudownie ze i Tobie sie uklada :-) a Sara pewnie etap , wez tez pod uwage ze mimo dobrego kontaktu z Twoim i tego wszystkiego do tej pory miala Ciebie 24 na dobe teraz musi sie mamusia podzieli wiec pewnie to jej nie w smak i pokazuje ze mama jest tylko jej :-)

a ja rozmawialam z M i powiedzial ze jesli starczy kasy , a mamy samochod u mechanika i musze fotelik kupic , to da mi na wkladke bym zalozyla bo jednak tabsy to jakas tragedia niby biore dwa tyg a juz mnie wysypalo , te plamienia co 3 dni i wogole na dluzsza meta zirytuje mnie to strasznie a wkladeczka pierwsze tyg bedzie moze bllleeee ale potem jaki komfort :-)
 
Jamis Żadnych rachunków ani faktur. Nie zbierałam tego nigdy, bo mój były przez 2 lata płacił regularnie. Miałam przy sobie jedynie wypełniony orientacyjnymi cenami arkusz kalkulacyjny ze strony Kancelarii Adwokackiej Grzybkowski&Guzek. Wygoogluj sobie, bo coś linka nie mogę wstawić. Dużo dziewczyn tutaj polecało te arkusze.
U mnie ta sprawa była formalnością, bo ja nie pracuję, studiuję dziennie i oboje z bratem jesteśmy na utrzymaniu tylko mojej mamy.
A gdzie miałaś tłumy? Na sali rozpraw? U mnie była tylko sędzina, protokolantka oraz dwóch aplikantów zdaje się. Ani ja ani ex nie mieliśmy adwokata.
Praw nie ograniczałam, ponieważ na razie nie widzę takiej potrzeby. Mój synek spędza co tydzień-2 weekendy u byłego i jego rodziców i nie mam zastrzeżeń co do ich opieki nad Kubulkiem. Mały zawsze się cieszy jak ma tam jechać.
Wypełnij sobie te arkusze i powinno być dobrze. Powodzenia! :happy:
 
Ostatnia edycja:
bezsenna nie ja wogóle nie weszłam do sali bo odwołali sprawę bo szanowny zadzwonił i poprosił o przesunięcie, a arkusz sobie zrobiłam "ollka22" mi pomogła której jeszcze raz dziękuję :-) A fajnie u was bez stresowo a u mnie pewnie jak lew będzie walczył żeby jak najmniej płacić ale ja nie zamierzam się kłócić z nim, no chyba że mnie wkurzy to jeszcze zniżę się do jego poziomu:laugh2: wszystko zależy jak się zachowa, ja najbardziej bym chciała żeby zrzekł się praw bo wogóle nie kontaktuje się z małym, ale podobno to wcale nie jest takie proste, oby ograniczyli na sprawie a ja najwyżej za kilka lat złożę o odebranie praw rodzicielskich żeby mu na starość jak jakiegoś alzhaimera dostanie nie przyszło do głowy sięgać do kieszeni mojego syna, chcę żeby to była samodzielna decyzja mojego syna czy będzie miał chęć pomóc takiem ojcu.
 
Jaimis niestety nawet jeśli prawa zostały odebrane to on może w przyszłości podać syna o alimenty. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie interesował się synem jak w waszym wypadku. Takie durne prawo. Moja matka była w tej sprawie u adwokata, bo ma obawy, że jej matka może tak postąpić.
 
Szanowna Pani moderatorko fiskusek1988-zrobiłaś "niedźwiedzią"przysługę juulce ,łącząc wątek "zostałam sama w ciąży" z "samotną matką". Julki świat runął i czuje się skrzywdzona,wykorzystana i bezsilna.Natychmiast przyszły jej z pomocą inne dziewczyny /nie tylko samotne/. Starały się podnieść ją na duchu i pokazać,że da sobie radę.
A co zrobiła Pani moderatorka? Wsadziła ją w wątek matek i dyskusję o spiralach i tabletkach anty.W jednej chwili zamilkła juulka i dziewczyny,które jej pomagały.Następnym razem trzeba się zastanowić nad pochopnymi "złotymi działaniami".
 
Szanowna Pani moderatorko fiskusek1988-zrobiłaś "niedźwiedzią"przysługę juulce ,łącząc wątek "zostałam sama w ciąży" z "samotną matką". Julki świat runął i czuje się skrzywdzona,wykorzystana i bezsilna.Natychmiast przyszły jej z pomocą inne dziewczyny /nie tylko samotne/. Starały się podnieść ją na duchu i pokazać,że da sobie radę.
A co zrobiła Pani moderatorka? Wsadziła ją w wątek matek i dyskusję o spiralach i tabletkach anty.W jednej chwili zamilkła juulka i dziewczyny,które jej pomagały.Następnym razem trzeba się zastanowić nad pochopnymi "złotymi działaniami".
takie sa zasady! nie moga byc na forum 2 takie same tematy! takze jak pojawi sie kolejny to znowu to zrobie!Ten watek jak nazwa wskazuje jest dla samotnych w ciazy i samotnych matek! gdyby kazdy robil jak julka to bylo by milion takich samych tematow!Takie moje zadanie! by na dziele nie zrobil sie syf! jest jeden tem,at i julka nie powinna zakaladc bez sensu kolejnego watku tylko napisac tu,poniewaz taki watek juz jest.!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaaa ... jest tu jeszcze samotny, który nie był w ciąży :)

Witaj Julka i łezka ... i jaimis i elena i bezsenna, i fikusku i ollka :) a tu znów jakiś bunt ...
Cóż mogę powiedzieć ... temat jest szeroki, a ze na temat ciąży niewiele mogę powiedzieć, to chetnie poczytam o spiralach i tabletkach i innych gumach, moze jeszcze kiedys mi sie przyda :)
 
Do góry