reklama

samotna w wawie

warszawa to wielkie miasto a jednak czujesz się tu samotna?nie masz znajomych i nie możesz się tu

1. moniaa08

moniaa08 Początkująca w BB

cześc,mam na imię Monika,pochodzę z małego miasteczka niedaleko Warszawy ale obecnie mieszkam w stolicy.Jestem tu już ponad dwa lata ale nie znam tu nikogo,tu wszyscy są anonimowi,sąsiedzi się praktycznie nie znają.Mam 2-letniego synka,właściwie jedyną osóbkę do której mogę się "odezwać",ponieważ mąż pracuje na noce a w dzień odsypia.Ale każdy czasem potrzebuje z kimś pogadać lub poprostu posłuchać......

2. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Cześć :)

Ja coprawda jestem korzeniami z Warszawy i nie czuję sie samotna, bo mam tu wszystkich: rodzinę i przyjaciół, ale zawsze chetnie powieksze grono znajomych..

napisz cos wiecej o sobie i gdzie mieszkasz (w Warszawie)

Pozdrawiam

3. reklama
  4. Ewa mama Nuli

Ewa mama Nuli Zakręcona

Witam.
    Ja mieszkam w Warszawie od prawie 2 lat.
    Z przyjemnością bym z kimś pogadała...
    :-)

5. Violett

Violett Fanka BB :)

Hejka, ja tez mieszkam w Warszawie :) Obecnie jestem w ciązy :) Napisz cos o sobie wiecje kochana :)
    Z nami nie bedziesz czula sie samotnie :)

6. dziubasek08

dziubasek08 Fanka BB :)

Cześć dziewczyny!
    A z jakich dzielnic piszecie? JA mieszkam na Pradze, w okolicach pl. Hallera i Namysłowskiej.

7. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

Czesc
    ja jestem z Trojmiasta, a w stolicy od 3 lat
    mam kilka kolezanek, które nigdy nie mają czasu sie spotkać i udaje sie raz w roku :eek:
    mieszkam na Ochocie
    zaczęłam sama troche pracować, ale mam ochotę wybrać sie na babskie ploty z dzieckiem lub bez :tak:

8. Nina6x

Nina6x Fanka BB :)

Czesc dziewczyny, ja mieszkam od roku w Warszawie i czuję się tu strasznie samotna...:(Mam synka 4.5 i spodziewam się drugiego dziecka.Mieszkam na Ursynowie i chętnie bym z kimś pogadała:)

9. Ewa mama Nuli

Ewa mama Nuli Zakręcona

Ja mieszkam w śródmieściu, nie daleko Złotych Tarasów.:-)

10. reklama
  11. marc

marc Fanka BB :)

Cześć:):)

A ja już jutro jadę do Stolicy:) i też nikogo nie znam:)

12. Violett

Violett Fanka BB :)

Aja mieszkam na pradze :) I tez niedaleko Pl. Hallera i Skoczylasa :)

Poleć forum