reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samotnawciazy

Dołączył(a)
10 Lipiec 2015
Postów
3
zaszłam w ciąże , z człowiekiem nieodpowiedzialnym , który cały czas udowadnia mi ,że popełniłam największy błąd w moim życiu. Jestem tu od września nie znam dobrze angielskiego , nie mam tu rodziny ani przyjaciół. Niby jest facet , niby mu zależy i się cieszy. Szkoda ,że potrafi się z tej okazji tylko nachlać. Czuje się samotna i bezradna. Nie chce wracac do Polski z ,,brzuchem" , wracać żeby rodzice musieli zapewnić mi i dziecku byt. Na papierach mam przepracowane 6 miesiecy. Jeśli poszłabym do tego hostelu , czy po tych wszystkich zmianach prawa mam szanse otrzymac mieszkanie? Czy jest to już niemożliwe? Może są tu dziewczyny w podobnej sytuacji?
 
reklama
Kathrin - mieszkałam kiedyś w UK. Parę lat temu. Poszukaj mieszkania i skoro jesteś w takiej sytuacji powinni Ci dać dofinansowanie do mieszkania, poza tym Child Benefit, wyprawka dla dziecka i Child Tax Credit jak pracujesz (nie wiem jak jest kiedy się zakończyło pracę). Najlepiej podjedź do Councilu i zapytaj. Opisz sytuację. Na pewno Ci doradzą. Poszukaj też na necie jakiejś polskiej placówki, która świadczy usługi doradcze dla rodaków. W Londynie na pewno coś takiego jest. Tam też możesz zapytać i udzielą Ci informacji. Działaj. I wiele dobrego życzę :) Poza tym pełno jest for dla mam w UK. Np. Na Facebooku. Myślę, że znajdziesz tam też informacje.
 
Do góry