reklama

samotnawciazy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kathrin8989, 10 Lipiec 2015.

1. kathrin8989

kathrin8989 Początkująca w BB

zaszłam w ciąże , z człowiekiem nieodpowiedzialnym , który cały czas udowadnia mi ,że popełniłam największy błąd w moim życiu. Jestem tu od września nie znam dobrze angielskiego , nie mam tu rodziny ani przyjaciół. Niby jest facet , niby mu zależy i się cieszy. Szkoda ,że potrafi się z tej okazji tylko nachlać. Czuje się samotna i bezradna. Nie chce wracac do Polski z ,,brzuchem" , wracać żeby rodzice musieli zapewnić mi i dziecku byt. Na papierach mam przepracowane 6 miesiecy. Jeśli poszłabym do tego hostelu , czy po tych wszystkich zmianach prawa mam szanse otrzymac mieszkanie? Czy jest to już niemożliwe? Może są tu dziewczyny w podobnej sytuacji?

2. kathrin8989

zapomniałam dodać , że jestem w Londynie.

3. reklama
  4. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Kathrin - mieszkałam kiedyś w UK. Parę lat temu. Poszukaj mieszkania i skoro jesteś w takiej sytuacji powinni Ci dać dofinansowanie do mieszkania, poza tym Child Benefit, wyprawka dla dziecka i Child Tax Credit jak pracujesz (nie wiem jak jest kiedy się zakończyło pracę). Najlepiej podjedź do Councilu i zapytaj. Opisz sytuację. Na pewno Ci doradzą. Poszukaj też na necie jakiejś polskiej placówki, która świadczy usługi doradcze dla rodaków. W Londynie na pewno coś takiego jest. Tam też możesz zapytać i udzielą Ci informacji. Działaj. I wiele dobrego życzę :) Poza tym pełno jest for dla mam w UK. Np. Na Facebooku. Myślę, że znajdziesz tam też informacje.

5. kathrin8989

dzieki wielkie:)

Poleć forum