reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotne matki

Dołączył(a)
5 Październik 2023
Postów
9
Cześć. Mam dwójkę małych dzieci 2,5 roku i 7miesiecy jestem z partnerem 11 lat i po ślubie półtora roku. I powiem szczerze, że mam go już serdecznie dosyć. Cała opieka nad dziećmi spoczywa praktycznie na mnie, obowiązki domowe to samo. On tylko przyjdzie z pracy widzi swój zasrany telefon i meczyki czasem wyjście z kolegami piwko itp. Muszę mu codziennie mowic aby się pobawił z dziećmi bo ja chce coś zrobić w domu masakra. Przerasta mnie już całą tą sytuacją. Mój mąż ma problem z hazardem, nerwami. Każde jego niepowodzenie to jest moja wina, nie umie mnie wspierać, pomagać o wszystko ja musze się prosić. Znęca się nade mną psychicznie poniża. Chciałabym od niego odejść żałuję, że już dawno tego nie zrobiłam ale nie mam odwagi. Boję się reakcji rodziców bo będzie kogoś ty sobie wybrała itp. Boję się że sama totalnie z 2 dzieci nie dam rady. Ale w tym związku się męczę są chwilę że jest fajnie i wgl a są chwile że mam ochotę wyjść i nigdy nie wrócić do niego. Pomocy.
 
reklama
Przygotowałabym się finansowo ( musisz mieć trochę odłożone gdzieś na lewo, zaskoczmy mąż z problemami może Cie odciąć) , przeprowadzila się do rodziców z dziećmi, złożyła zawiadomienie na policji w sprawie niebieskiej karty ( znęcanie się ) i złożyła pozew o rozwód z zabezpieczeniem alimentów na czas postępowania.
Nie marnuj życia. Rodzice jak im powiesz co się dzieje na pewno pomogą.
 
Uciekaj dziewczyno :( Tak jak pisze poprzedniczka - pozew o rozwód + zabezpieczenie alimentów. Najlepiej, jeśli ogarniesz te kwestie z prawnikiem, bo wiadomo - różnie bywa. Kuzynka rozwodziła się z pomocą Legaleo - Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i pomogli jej na każdym etapie. Mówiła później, że bez nich by nie dała rady. Trzymam kciuki!
 
Uciekaj dziewczyno :( Tak jak pisze poprzedniczka - pozew o rozwód + zabezpieczenie alimentów. Najlepiej, jeśli ogarniesz te kwestie z prawnikiem, bo wiadomo - różnie bywa. Kuzynka rozwodziła się z pomocą Legaleo - Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i pomogli jej na każdym etapie. Mówiła później, że bez nich by nie dała rady. Trzymam kciuki!
Oho, co wątek to inny biznesik polecony 🤪
 
Oho, co wątek to inny biznesik polecony 🤪
Co jeszcze lepsze, to posty ewidentnie sponsorowane wrzuca w wątki, gdzie ktoś jest w ciężkiej sytuacji życiowej albo musi zrobić echo serca dziecka...
Ja bym jeszcze to jakoś zrozumiała w tematach o wyborze wózka, albo polecanych laktatorach, ale tu to już jest tak niesmaczne jak tylko może być
 
Do góry