reklama

San podgorączkowy niewiadomo skąd

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Kakadu, 2 Kwiecień 2008.

1. Kakadu

Kakadu Zaciekawiona BB

Hej,
    Bardzo żadko piszę ale teraz potrzebuję bardzo wsparcia:-(

Jestem w 19 tygodniu i juz prawie od dwuch tygodnie mam 37,2. Byłam u rodzinnego - i powiedziała, że to może gardło... ale mi nic nie jest. Może mały katarek ale normalnie nie zwróciłabym uwagi. Nic mnie nie boli, nic mi nie dolega a stan podgorączkowy sią utrzymuje :-( i jestem tym już okropnie zmęczona :eek:

Wpadam już w paranoję :no: i różna rzeczy sobie wyobrażam. Jutro idę do ginekologa, ale nie wiem jak doczekam z tymi nerwami.

Pls napiszcie czy takie coś też Wam się zdażyło

2. slonce5

slonce5 Początkująca w BB

witam wiem ze bardzo sie denerwujesz ale jesli goraczka utrzymuje sie tylko 37,2 to jest to normalne u kobiety w ciazy ale jasli twoja temperatura podskoczy to idz do lekarza i zapytaj sie bo mozesz miec infekcje drog moczowych -ja niechce cie straszyc ale ja tak mialam i wkoncu wyladowalam w szpitalu na tydzien,lecz najlepiej powie ci twoj lekarz on wie najlepiej

3. reklama
  4. slonce5

slonce5 Początkująca w BB

witam wiem ze bardzo sie denerwujesz ale jesli goraczka utrzymuje sie tylko 37,2 to jest to normalne u kobiety w ciazy ale jasli twoja temperatura podskoczy to idz do lekarza i zapytaj sie bo mozesz miec infekcje drog moczowych -ja niechce cie straszyc ale ja tak mialam i wkoncu wyladowalam w szpitalu na tydzien,lecz najlepiej powie ci twoj lekarz on wie najlepiej

5. Kakadu

Kakadu Zaciekawiona BB

Witam,

Juz kryzys z temperatura jest opanowany, ale chciałam przestrzec inne mamy, by nie bagatelizowału podwyższonej temperatury!!!:tak:

W ciąży niektóre kobiety mają wyższą temperaturę, niż przed - ale nie wszystkie. Ja należę do tych, które w ciąży mają 36,6. Gdyby lekarz nie wysłał mnie na szczegółowe badania mogłoby się to źle skończyć. Na szczęście badania zrobiłam (CRP miałam fatalne :-() i mimo braku jakichkolwiek obiawów oprócz gorączki - musiałam brać antybiotyk!

Drogir mamy - dbajcie o siebie i nie bagatelizujcie złego samopoczucia:-D

Poleć forum