reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

San podgorączkowy niewiadomo skąd

Kakadu

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2007
Postów
35
Hej,
Bardzo żadko piszę ale teraz potrzebuję bardzo wsparcia:-(

Jestem w 19 tygodniu i juz prawie od dwuch tygodnie mam 37,2. Byłam u rodzinnego - i powiedziała, że to może gardło... ale mi nic nie jest. Może mały katarek ale normalnie nie zwróciłabym uwagi. Nic mnie nie boli, nic mi nie dolega a stan podgorączkowy sią utrzymuje :-( i jestem tym już okropnie zmęczona :eek:

Wpadam już w paranoję :no: i różna rzeczy sobie wyobrażam. Jutro idę do ginekologa, ale nie wiem jak doczekam z tymi nerwami.

Pls napiszcie czy takie coś też Wam się zdażyło
 
reklama
witam wiem ze bardzo sie denerwujesz ale jesli goraczka utrzymuje sie tylko 37,2 to jest to normalne u kobiety w ciazy ale jasli twoja temperatura podskoczy to idz do lekarza i zapytaj sie bo mozesz miec infekcje drog moczowych -ja niechce cie straszyc ale ja tak mialam i wkoncu wyladowalam w szpitalu na tydzien,lecz najlepiej powie ci twoj lekarz on wie najlepiej
 
witam wiem ze bardzo sie denerwujesz ale jesli goraczka utrzymuje sie tylko 37,2 to jest to normalne u kobiety w ciazy ale jasli twoja temperatura podskoczy to idz do lekarza i zapytaj sie bo mozesz miec infekcje drog moczowych -ja niechce cie straszyc ale ja tak mialam i wkoncu wyladowalam w szpitalu na tydzien,lecz najlepiej powie ci twoj lekarz on wie najlepiej
 
Witam,

Juz kryzys z temperatura jest opanowany, ale chciałam przestrzec inne mamy, by nie bagatelizowału podwyższonej temperatury!!!:tak:


W ciąży niektóre kobiety mają wyższą temperaturę, niż przed - ale nie wszystkie. Ja należę do tych, które w ciąży mają 36,6. Gdyby lekarz nie wysłał mnie na szczegółowe badania mogłoby się to źle skończyć. Na szczęście badania zrobiłam (CRP miałam fatalne :-() i mimo braku jakichkolwiek obiawów oprócz gorączki - musiałam brać antybiotyk!

Drogir mamy - dbajcie o siebie i nie bagatelizujcie złego samopoczucia:-D
 
Do góry