reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Sanatorium

Dołączył(a)
14 Listopad 2009
Postów
4
Mam nadzieję, ze takiego wątku jeszcze nie było a jeśli tak to przepraszam i poproszę o link do niego to poczytam.

Teraz do rzeczy o co mi chodzi.
Choruję na alergię i astmę. Co jakiś czas jeżdżę do sanatorium, bardzo mi to pomaga, czuję się lepiej i przez jakiś czas po takich zabiegach nie choruję na bardzo częste w moim przypadku zapalenie oskrzeli.
Obecnie jestem w 17 tygodniu ciąży, termin mam na 30 kwietnia 2010r. :-)
Na sierpień 2010r. mniej więcej przypadać będzie mój wyjazd do sanatorium bo już od jakiegoś czasu jestem na liście oczekujących co w moim województwie trwa 15 miesięcy i odmówienie teraz wyjazdu będzie oznaczało kolejne 15 miesięcy czekania lub dłużej. :-D No jak widać w sierpniu to już będę szczęśliwą mamą, nie chcę na tak długo (turnus w sanatorium trwa 21 dni) zostawić maleństwa i chce jeśli to będzie możliwe jak najdłużej karmić je piersią co tez wyklucza wyjazd bez malucha.

Moje pytanie ... czy może któraś z Was drogie Panie była w podobnej sytuacji? Czy istnieje możliwość wyjazdu do sanatorium z dzieckiem jeśli karmi się je piersią? Czy jest też możliwość zabrania ze sobą drugiego opiekuna dla dziecka, który zajmowałby się nim w czasie kiedy ja będę na zabiegach?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :-)
 
reklama
Hej
a moze spróbuj jechać zanim urodzisz dziecko. Moja propozycja zadzwonić do funduszu i zapytać czy można przyspieszyć, przedstaw swoją sytuację i poproś o pomoc. Mnie się tak udało przyspieszyć pobyt.
 
Do góry