reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Sapka niemowlęca

Rozwiązania
0
Witam. Macie jakieś sposoby na sapke niemowlęca? Moja córeczka ma 5 tyg i strasznie charczy, krztusi się i płacze.

reklama
Rozwiązania
0
Moja córka też miała podobne objawy i położna stwierdziła że to normalne, gdyż mięśnie krtani nie są jeszcze w pełni rozwinięte

Rozwiązania
0
Nie wiem czy to jest to samo o czym piszesz ale moja córka, nie ksztusila się co prawda, tylko charczala i położna również mnie uspokoiła że to normalne a spowodowane jest tym że słodkie mleko zalega w krtani po jedzeniu i stąd to charczenie

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Macie jakieś sposoby na sapke niemowlęca? Moja córeczka ma 5 tyg i strasznie charczy, krztusi się i płacze.
A ma tak od samego początku czy pojawiło się jakiś czas temu? Mój syn ma 6 tygodni i mam ten sam problem... Tylko on charczy niemalże od urodzenia. Lekarz stwierdził, że to on krtani, która jeszcze nie jest rozwinięta.

Suprise87

Rozwiązania
0
Koleżanka mi właśnie podpowiedziała, co można zrobić - maść majerankową odrobinę pod nosek na noc, do prześcieradła przykleić Aromactiv... Jej córce to pomogło, my dziś będziemy próbować.

mamunia86

Rozwiązania
4
Mój najmłodszy syn miał. Przeszło z czasem. Na pewno pomógł rinoshower do boska delikatnie. Odmaczał co szło i mniej charczał.

Rozwiązania
0
Koleżanka mi właśnie podpowiedziała, co można zrobić - maść majerankową odrobinę pod nosek na noc, do prześcieradła przykleić Aromactiv... Jej córce to pomogło, my dziś będziemy próbować.
To daj znać czy pomogło :)
U nas nie było to od początku, ale nie pamiętam dokładnie kiedy się zaczęło...

reklama

Suprise87

Rozwiązania
0
Nie dostałam Aromactiv:( Zamówiłam przez neta, czekam aż przyjdzie.
Póki co zakraplam solą fizjologiczną.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 21
G Potrzebuję porady 1
Crazy Girl Mały alergik 23
K Mały alergik 4

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry