reklama

Sąsiad

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sarina, 4 Kwiecień 2007.

1. sarina

sarina Zaciekawiona BB

Wczoraj zobaczyłam na mieście plakat przedstawiający faceta wyglądającego jak kryminalista, wszystko na czarnym tle podpisane tekstem zmień sąsiada. W sumie można się przestraszyć. Wiecie, co to za reklama, jakaś akcja społeczna? Pewnie zaraz zaczną propagować zdrowe i pożądane zachowania wśród sąsiadów?

2. toka1

toka1 Zaciekawiona BB

Plakat jak plakat i wszystko było by spoko gdyby nie fakt, że na mieście zobaczyłam billboard z tej serii, ale z tekstem Zmień Żonę!!! Kur() co to ma być?

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja z kolei widziałam taki plakat z tekstem - zmień dzielnicowego. To jeszcze byłoby do przyjęcia.... tekst typu "zmień sąsiada" brzmi cokolwiek dwuznacznie, choć domyślam się, że nie chodzi tu o danie sąsiadowi w łeb;-) ..... przynajmniej taką mam nadzieję, hihi... co do zmiany żony to hmmmm............ a nie widział nikt plakatu z tekstem "zmień męża". Albo "zmień tego, co wymyśla durne plakaty"? No cóz, poczekamy, co nam do tego jeszcze dokleją....

pozdrawiam
    nikita

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

tych plakatów jeszcze nie widziałam ale jestem ciekawa co z nich wyniknie :confused:

6. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Plakaty ,o ile się nie mylę,reklamują kredyty mieszkaniowe:rolleyes:.

7. moooma

moooma lipiec/sierp.05 styczeń09

tak tak dokładnie.......
    reklama kredytów hipotecznych.......

8. polunia78

polunia78 Zaciekawiona BB

Ja tam z chceia sasiada zmienilabym... Tylko niech ktos za mnie splaca kredyt...

9. koteczek

koteczek Majówka 2005

:-D:-D:-D:-D:-D

10. reklama

Poleć forum