reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sauna-pomaga w odchudzaniu?

tatianka1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2011
Postów
15
czy chodzenie 2x w tyg na saunę to dobry pomysł? tzn czy to pomoże mi schudnąć? Bo tak w sumie na saunie nie trzeba w sumie nic robic a jednak chyba sadełko się wytpia, dobrze rozumuje? wy chodzicie? lubicie?
 
reklama
No wiesz ja nie wierzę w cuda, jęsli chcesz schudnąć to musisz się albo nieźle napracować albo wyrzec sie kalorycznego i niezdrowego jedzenia...innej opcji nie ma:p chyba że zmniejszenie żołądka lub odsysanie tłuszczy a tego raczej nie polecam:p Owszem sauna może pomóc oczyścić organizm z toksyn, trochę nawet możesz po niej mniej ważyć ale to raczej z powodu ubytku wody:p Moim zdaniem powinnaś zacząć od diety np spróbuj cambridge i dopiero potem możesz urozmaicić sobie życie o takie dodatki jak sauna. Tylko pamiętaj żeby dużo pić, bo wypacasz bardzo dużo płynów.
 
hej! ja słyszałam że Pudzian chodził na saunę żeby zgubić troche kg przed walką:-D chciał startować w nizszej kategorii wagowej spryciarz:-D nie wiem na ile mu to pomogło bo nadal wygląda jak góra:-D
 
heheh no jak pudzian chodzi na saunę to ja też będę!:-p a o diecie pomyslę w sumie czemu nie i tak teraz nie chce mi się tak jeść jak w zimie.
 
Myślę, że sauna to bardzo dobry pomysł, wypocisz się, wyrzucisz zbędne ilości wody z organizmu no i przede wszystkim usuniesz dużo toksyn... Jednak słyszałam, że trzeba uważać, jeśli ma się słabe naczynia krwionośne, ponieważ kiedyś siedziałam sobie spokojnie na saunie, a chłopaczkowi tak poszła krew z nosa, że można było wiadro napełnić, więc pomysł uważam za bardzo dobry ale trzeba uważać.
 
"Wytopienie tłuszczyku" - dobre :) Niestety sauna nie działa w ten sposób, po prostu intensywne pocenie sprawia, że pozbywamy się wody z organizmu, stąd spadek wagi. A tłuszcz zostaje na swoim miejscu, sauna go nie spala. Najskuteczniejszy sposób na odchudzanie to jednak zwiększenie wysiłku fizycznego i zmniejszenie kaloryczności posiłków, więc zamiast siedzieć w saunie, warto zainwestować w parę dobrych butów, zapisać się na fitness i wyeliminować z diety wszystkie niepotrzebne cukry. Powodzenia :)
 
a ja w bydgoszczy mam cos takiego:
skuteczne zabiegi elektrostymulacji modelujące sylwetkę w kapsule PowerSlim Studio.Tajemnicą skutecznego działania metody PowerSlim jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie opracowanego konceptu zabiegów
podobno rewelacja i mam zamiar isc...
 
Sauna to dobry pomyśł. Może nie do końca przyczynia się do chudnięcia, ale pomaga pozbyć się nadmiary wody w organiźmie i oczyścić z toksyn. Swoją drogą na ta wode dobra jest równiez herbata z Lipy. Przy stosowaniu terapi hormonalnej również tabletki wspomagające (np. Asecurella).

Jestem absolutnym przeciwnikiem diet! Diety są złe. Daja efekty tylko chwilowo. Przebyłam ich tyle, że szkoda czasu i miejsca by o tym wspominać. Najważniejsze to zdrowy tryb życia i zbalansowane posiłki. To nie ma być chwilowe, to ma byc styl zycia.

Pozdrawiam i życze powodzenia!
 
reklama
Sama sauna niezła, ale słyszałam ze warto do niej używać kosmetyków – zwłaszcza zaraz po. Moja kolezanka coś mi mówiła o jakimś termoregulacyjnym balsamie na brzuszek. Ive roche czy jakoś tak.
 
Do góry