reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Schemat żywienia 5,5 miesięcznego niemowlaka

lolkak no u nas chyab jakos ten problem dziewczyny rozwiazaly konsekwencja.konsekwentnie podtykaly butle i dzieci zalapaly w koncu.tylko ze tez np u mnie lepiej to szlo w polaczeniu z ograniczeniem cyca.no ogolnie zasada jest taka ze probowac do skutku.za koryms razem malec zalapie :-) u nas tez sie krztusil maly jak mial smoczek o za duzym przeplywie-np "1" w avencie jest w 1 miesiacu zycia a maly pil z niej chyba w 5 miesiacu jeszcze.pytalam lekarki i powiedziala zeby sie nie przejmowac i jak dziecko woli wolniejszy przeplyw to tak dawac.wiec nie patrzylam na info od producenta tylko obserwowalalm malego i intuicyjnie dawalam te smoczki.w sumie dopiero teraz mi pije z szybkiego smoczka-4.zgodnie z rozpiska.
a z innej beczki to obejrzalam foti waszej Mai.sliczna jest i fajna macie rodzinke :tak: :-) ale powiedz mi czy zawsze kladziecie mate na lozku?bo ja tak robilam i maly byl potem do tylu ze wszystkim-obroty,czolganie,siadanie (do tej pory nie siada bez podparcia).ale byl chory na zapalenie oskrzeli i sie balam i chyba niechcacy mu zaszkodzilam.podloga jest najlepsza dla dziecka.
 
reklama
Louise na razie nasz próby picia z czegoś innego niż cyc spełzły na niczym ;-)

dziękujemy za komplementy. MAJA też nie siada sama, podciąga tylko głowę do tułowia. Od czasu do czasu ma na łóżku,teraz przeważnie leży na podłodze;-) On to mały leń przewraca się na boli tylko przy ranny przewijaniu ;-) Jak chcę ja przewrócic to się zapiera ;-)
 
Do góry