reklama

Schodzaca skora z nozek !!

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Owca28, 24 Listopad 2009.

1. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

dziewczyny mam pytanie szymek ma jakies dziwne girki od jakiegos tygodnia schodzi mu ciagle skora na nogach,palcach i piecie..nie wiem czemu tak sie dzieje
    zrobilam foto zeby wam pokazac ale nie widac za bardzo :no:
    ale czemu tak moze mu schodzic??..nie wiem czy czyms mu to smarowac jak myslicie??
    czy lepiej isc do lekarza?? czy moze ma poprostu sucha skore??..ale wczesniej tego nie mial....

Załączniki:

2. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

Ja bym poszła do lekarza. Ewentualnie do farmaceuty się podpytać - jak to mówią - aptekarz - też lekarz:-p:cool2:.

3. reklama
  4. e-stera

e-stera Fan(ka)

Moze nozki mu sie poca i odparzaja-stad ta schodzaca skora.Sztuczne skarpetki, rajstopki.
    Warto pokazac pediatrze

Ostatnia edycja: 25 Listopad 2009
  5. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

A ja myślę, że naskórek sie wymieni i będzie po kłopocie :tak:

6. ekstasia

ekstasia MAMA '04,'06,'07

U takich małych dzieci naskórek nie "wymienia się" tak bez powodu. Może faktycznie ma spocone nóżki i odparzają mu się w skarpetach lub kapciach - może wystarczy zmienić na naturalne bawełniane skarpety i przewiewne buciki i będzie dobrze???

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Stópki sie po prostu "zaparzaja."................jeszcze jak miałam praktyki to sporo klientek wlasnie zima mialo ten problem ze stopami.
    Dlatego tak mi sie nausnelo takie spostrzezenie;-)

8. monisia1979

monisia1979 Fanka BB :)

Ja to bym się do lekarza z tym przeszła :tak::tak::tak:.

9. Owca28

Owca28 Fanka BB :)

dzieki dziewczyny...dzis juz mial mniej ale po kapieli bardzo brzydko to wyglada
    nozki raczej mu sie nie poca,w domu chodzi tylko w rajstopach bez kapci...
    no poobserwuje jeszcze i zobaczymy,mama moja mowi ze to normalnie skora schodzi bo sucha hmm....

10. reklama

Poleć forum