reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Schodzaca skora z nozek !!

Owca28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2007
Postów
7 919
Miasto
DE
dziewczyny mam pytanie szymek ma jakies dziwne girki od jakiegos tygodnia schodzi mu ciagle skora na nogach,palcach i piecie..nie wiem czemu tak sie dzieje
zrobilam foto zeby wam pokazac ale nie widac za bardzo :no:
ale czemu tak moze mu schodzic??..nie wiem czy czyms mu to smarowac jak myslicie??
czy lepiej isc do lekarza?? czy moze ma poprostu sucha skore??..ale wczesniej tego nie mial....

 

Załączniki

  • zdjecie 003.jpg
    zdjecie 003.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 30 281
reklama
Stópki sie po prostu "zaparzaja."................jeszcze jak miałam praktyki to sporo klientek wlasnie zima mialo ten problem ze stopami.
Dlatego tak mi sie nausnelo takie spostrzezenie;-)
 
dzieki dziewczyny...dzis juz mial mniej ale po kapieli bardzo brzydko to wyglada
nozki raczej mu sie nie poca,w domu chodzi tylko w rajstopach bez kapci...
no poobserwuje jeszcze i zobaczymy,mama moja mowi ze to normalnie skora schodzi bo sucha hmm....
 
Co znaczy zaparzają? Moja córka ma takie stopy gdy chodzi w samych sandałkach szczególnie gdy jest w basenie, a ratunkiem dla niej jest chodzenie w skarpetkach po wcześniejszym nasmarowaniu stup kremem, trzeba pilnować by stopy były suche, może to być spowodowane jakimś alergenem szczególnie po chińskich sandałkach. Mojej córce robią się bąbelki na stopach po zwykłej kąpieli w wannie, wystarczy tylko dodać coś do wody i masakra, skura sama schodzi dermatolog twierdzi że to atopowe zapalenie skury i z czasem powiino zanikać, ale mam wątpliwości co do lekarza, Sam wnioskuję że może to być uczulenie na jakąś substancję, chodź testy nic nie wykryły, może grzybica, wtym jakieś robaki w organizmie.
 
reklama
Co znaczy zaparzają? Moja córka ma takie stopy gdy chodzi w samych sandałkach szczególnie gdy jest w basenie, a ratunkiem dla niej jest chodzenie w skarpetkach po wcześniejszym nasmarowaniu stup kremem, trzeba pilnować by stopy były suche, może to być spowodowane jakimś alergenem szczególnie po chińskich sandałkach. Mojej córce robią się bąbelki na stopach po zwykłej kąpieli w wannie, wystarczy tylko dodać coś do wody i masakra, skura sama schodzi dermatolog twierdzi że to atopowe zapalenie skury i z czasem powiino zanikać, ale mam wątpliwości co do lekarza, Sam wnioskuję że może to być uczulenie na jakąś substancję, chodź testy nic nie wykryły, może grzybica, wtym jakieś robaki w organizmie.
 
Do góry