reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ściąganie pokarmu.

Dołączył(a)
1 Luty 2008
Postów
14
niedługo wracam do pracy ale chciałabym utrzymać karmienie moim mlekiem.:tak:kupiłam butelkę wygotowałam ją i ściągnełam do niej pokarm i wstawiłam do lodówki następną porcję mleka chcę ściągnąc za jakąś chwilę do tej porcji która już jest w butelce.a chcę to mleko spróbować dać mu jurto żeby zobaczyc jak będzie.poradzcie mi dziewczyny czy tak będzie dobrze czy coś robię nie tak.;-)
 
reklama
Woreczki do pokarmu są super. Dodatkowo lepiej miec pokarm w mniejszych porcjach, zeby nie wylewac nadmiaru. Czytalam gdzies, ze mleko, ktore plynie jako pierwsze (to bardziej wodniste) zawiera najwiecej laktozy, ktora moze powodowac wzdecia i kolki. Wiec jezeli bedziesz co jakis czas sciagac po troce to dziecko sie nie naje, a może je boleć brzuch.

hm, w teorii mam to obcykane. Sciagalam tez wielokrotnie... tylko, ze mala nadal odrzuca butelke...:wściekła/y:
 
ja sciagalam 8 miesiecy mleko malemu wiesz sciagaj mleko z obydwu piersi i do butelki albo do woreczka jak radzily dziewczyne bo jesli tak sciagasz po troszku to napewno sie nie naje moze sciagaj w poze jednego karmienia w ten sposub sciagaj wszystko bo inaczej straznie mleko ci najdzie do piersi i zrobia sie twarde a to potem moze byc problem napisz w jakich odstepach sciagasz mleko i czy dajeesz jeszcze inne jedzonko maluszkowi
 
Do góry