reklama

ściąganie pokarmu.

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez majka2s, 13 Marzec 2008.

1. majka2s

majka2s Zaciekawiona BB

niedługo wracam do pracy ale chciałabym utrzymać karmienie moim mlekiem.:tak:kupiłam butelkę wygotowałam ją i ściągnełam do niej pokarm i wstawiłam do lodówki następną porcję mleka chcę ściągnąc za jakąś chwilę do tej porcji która już jest w butelce.a chcę to mleko spróbować dać mu jurto żeby zobaczyc jak będzie.poradzcie mi dziewczyny czy tak będzie dobrze czy coś robię nie tak.;-)

2. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Nie mieszaj mleka:no:.,ja tak robiłam i mroziłam,to potem goryczą dawało.Lepiej w drugą butelkę albo w woreczek do pokarmu:tak:.

3. reklama
  4. miecia

miecia Fanka BB :)

Woreczki do pokarmu są super. Dodatkowo lepiej miec pokarm w mniejszych porcjach, zeby nie wylewac nadmiaru. Czytalam gdzies, ze mleko, ktore plynie jako pierwsze (to bardziej wodniste) zawiera najwiecej laktozy, ktora moze powodowac wzdecia i kolki. Wiec jezeli bedziesz co jakis czas sciagac po troce to dziecko sie nie naje, a może je boleć brzuch.

hm, w teorii mam to obcykane. Sciagalam tez wielokrotnie... tylko, ze mala nadal odrzuca butelke...:wściekła/y:

5. majka2s

majka2s Zaciekawiona BB

Dzięki Marta Za Cenna Radę.pozdrawiam.

6. majka2s

majka2s Zaciekawiona BB

Narazie Staram Się ściągać To Co Mały Nie Zje.jutro Sięokaże Co Będzie.

7. ewelka41

ewelka41 Zaangażowana w BB

ja sciagalam 8 miesiecy mleko malemu wiesz sciagaj mleko z obydwu piersi i do butelki albo do woreczka jak radzily dziewczyne bo jesli tak sciagasz po troszku to napewno sie nie naje moze sciagaj w poze jednego karmienia w ten sposub sciagaj wszystko bo inaczej straznie mleko ci najdzie do piersi i zrobia sie twarde a to potem moze byc problem napisz w jakich odstepach sciagasz mleko i czy dajeesz jeszcze inne jedzonko maluszkowi

Poleć forum