reklama

Scrapbooking

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez etka99, 27 Październik 2006.

1. etka99

etka99 Czerwcowe Mamy 2005

Witam!

Bardzo mnie interesuje scrapbooking!!!Czy ktoś umie to robić?Może nawzajem byśmy się pouczyli i pokazywali swoje dzieła?

A dla tych którzynie wiedzą co to jest- określam: Scrapbooking (w dosłownym tłumaczeniu tworzenie albumów z wycinkami)!Jest to hobby, polegające na wklejaniu zdjęć, wycinków z gazet, drobnych pamiątek, takich jak np. bilety z odbytej podróży, do własnoręcznie wykonanych albumów. Dzięki tej technice zdjęcia zyskują niepowtarzalną, osobistą oprawę i stają się wspaniałą pamiątką.

A tu próba (nie moje arcydzieło)

Pozdrawiam

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Cieszę się, że ktoś zaczął ten temat, bo co prawda ja się tym nie zajmuję (hihi, narazie, może jak się wątek rozwinie to wciągnie mnie tak, ja decoupage:-)), ale wiele razy zetknęłam się z tą nazwą, choć nigdy nie udało mi się dotrzeć do sedna, a tu proszę - już wiem, co to takiego. Mam nadzieję, że znajdzie się tu więcej fanek scrapbookingu, chętnie pooglądam Wasze prace i kto wie.....

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. PatrycjaS

PatrycjaS Zaciekawiona BB

Hej:) ja scrapuje od pewnego czasu i powiem wam ze niezle mnie to wciągnęło. Niedługo postaram sie wkleic wam moja galerie:) Pozdrówki

5. etka99

Witam!

Oczywiście czekamy na galerię,ja powoli tworzę ale za bardzo mi nie wychodzi:-( Ale to też za mało czasu mam aby tak posiedzieć,poczytać,pokombinować....pracuję niestety na 3-zmiany i to też niestety komplikuje mi moje nowe hobby.Jak uda mi się coś stworzyć to też je Wam pokażę.;-)

6. PatrycjaS

Kobitki wklejam link do mojego bloga gdzie mozecie obejrzec sobie moją galerie. Zapraszam gorąco. Narazie nie mam jakos weny do tworzenia więc wszystko leży i czeka :p[​IMG] - Zapraszam

7. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Witajcie.
    Mi tez sie bardzo podoba scrapbooking.
    Juz w piatek kupie sobie zestaw:laugh2: i bede kombinowac:eek:
    Teraz wlasnie ganiam po necie i wyszukuje sklepow w Irlandii, i juz cosik znalazlam:-)
    Pozdrawiam i chwalcie sie kobity:tak:

8. etka99

Ja też od piątku będę ruszała pełną parą (bo to oczywiście będzie dzień wyplaty) i zamierzam kupić drukarkę na jakieś gotowe ramki.Parę ściągnęlam ale jak macie możecie mi podesłać:-) Dzięki Patrycji i tu muszę jej podziękować za umieszczenie linków swoich przyjaciół dzięki którym nauczyłam się pracować z PSP.Również dotarłam do Pana który uczy od podstaw tegoż programu:-)

Mam nadzieję że parę osób zachęcimy do wspólnego "scrapowania"?

9. PatrycjaS

Witajcie:) to moj najnowszy real scrap :)[​IMG]

10. reklama
  11. PatrycjaS

[​IMG]i kolejny choc jeszcze bez napisu

12. etka99

No piękne Patrycja!!!!Mój mąż siedzi w domciu dzisiaj i zabieram się do dziela!!!:-)Pokażę potem oczywiście!!!!

Poleć forum