reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

no właśnie, bieganie po lumpeksach było fajne, ale kiedy czas się skończył, to co zrobić, mówicie że aukcje na allegro, ale czy można im zaufać? jest jakaś znikoma gwarancja że dostane faktycznie to za co płace?
 
reklama
Kiedyś też uwielbiałam lumpki, ale na wyszperanie czegoś fajnego potrzeba czasu. Na allegro trochę się boję. Mam takie dwa sklepiki z końcówkami kolekcji, zaglądam tam 2 razy w m-cu, ostatnio spodnie Mexx za 79 zł kupiłam, dżinsy rurki, piękny kolor
 
W internecie w ogóle ceny są dużo tańsze nie zależnie czy jest to sklep internetowy czy aukcja na Allegro. Pamiętajmy że w przypadku zakupu w sklepie internetowym czy na aukcji Allegro przez opcję Kup teraz możemy każdy produkt zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu bez podania przyczyny zwrotu, dotyczy to też bielizny co w tradycyjnym sklepie nie zawsze jest możliwe.
 
na 'polowania' trzeba mieć czas, to prawda, ale na szukanie na allegro niestety też, tyle jest tych aukcji i ofert, że można się naprawdę zagubić a przynajmniej na długo zagrzebać w szukaniu czegoś fajnego.
 
Uwielbiam second handy i od czasu do czasu zaglądam tam w poszukiwaniu ciekawych ubrań i dodatków. Zdarza się, że wychodzę z niczym, ale mam też takie dni, kiedy obładowana jestem stertą przeróżnych letnich sukienek i sportowych ciuchów przydatnych na fitnessie czy wyprawie w góry. Chętnie korzystam również z Allegro i sprawdzonego klubu zakupowego, w których znajduję zwykle ciekawe promocje i naprawdę przystępne ceny. Na pierwszym zazwyczaj kupuję książki, na drugim markowe ubrania, buty, torebki, ostatnio nawet pięknie pachnące świece. Czasami zaglądam również na strony oferujące zakupy grupowe. Tam z kolei wypatruję ofert restauracji i salonów kosmetycznych. Generalnie na wszystkim da się teraz zaoszczędzić, jeżeli tylko mamy chęci i czas, żeby poszperać trochę w internecie czy lokalnych sklepikach :)
 
Nigdy wcześniej nie chodziłam po SH, dopóki moja ciocia nie otworzyła.:tak: Ona ma to wszystko ładnie po układane na wieszakach, półkach. Połowa sklepu to są nowe rzeczy, a połowa używane. Także jest w czym wybierać. :tak:
 
Nigdy wcześniej nie chodziłam po SH, dopóki moja ciocia nie otworzyła.:tak: Ona ma to wszystko ładnie po układane na wieszakach, półkach. Połowa sklepu to są nowe rzeczy, a połowa używane. Także jest w czym wybierać. :tak:

Uwielbiam takie lumpeksy, w których jest wszystko ładnie poukładane i panuje tam porządek. Od razu lepiej robi się w nich zakupy, więc Twoja ciocia miała bardzo dobry pomysł :)
 
reklama
Zgadzam się, lubię SH głównie ze względu na jakość ciuchów no i oczywiście cenę, ale zdecydowanie chodzę tam, gdzie ciuchy są na wieszakach i podzielone. Można kupić naprawdę świetne rzeczy, czasami z metkami, a jaka oszczędność dla kieszeni. Staram się chodzić wtedy, kiedy nie ma dużo ludzi, bo można spokojnie zobaczyć odzież, zastanowić się, a nie bać, że kobieta obok zaraz nam wyrwie z ręki;-) Na przeceny więc raczej nie chodzę, bo to nie na moje nerwy:tak:
 

Podobne tematy

Do góry