reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

reklama
Ja z kolei z SH nie korzystam ( w okolicy nigdy nie ma w nich fajnych rzeczy) ale często korzystam komisu dziecięcego, gdzie można dostać rzeczy używane w bardzo dobrym stanie i nowe także. No i rzeczywiście często też przeszukuję Allegro.pl rzeczy używane i nowe.. zależy czego aktualnie szukam :)
 
Oj, ja też bardzo lubię SH. Wybór ciuszków dziecięcych jest powalający! Większość rzeczy jest w stanie bdb, nie ma się co dziwić, bo dzieci szybko wyrastają, a jedynym mankamentem na który trzeba uważać są plamy na ubrankach. Uważam, że jest to dobra alternatywa dla przyszłych mam. Ciąża trwa kilka miesięcy, więc jeśli ktoś nie chce wydawać zbyt wiele na "tymczasową" garderobę, to czemu nie. Zawsze podkreślam, że kobieta może się ładnie ubierać także w ciąży.
 
Ja lubię kupować używane ciuchy zarówno w sh, jak i przez różne portale ogłoszeniowe. Do lumpeksów często wchodzę mimochodem i kupuje to co mi wpadnie w oko, a przez internet szukam określonych rzeczy.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry