reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks a karmienie

reklama
Moja koleżanka właśnie w taki sposób urodziła wcześniaka w 6 miesiącu ciąży dokładnie gdy jej starsze dziecko kończyło siedem miesięcy! Ja współżylas po porodzie naturalnym dokładnie po 4 tyg i bałam się czy nie za wcześnie... dramat... dziewczyna nie zdaje sobie sprawy jakie może to nieść konsekwencje...
 
reklama
Wiecie czy można zajść w ciążę jak się wspolzylo tydzień po CC do końca i karmi się piersią?
Masz Ty dziewczyno ''zdrowy rozsądek''. Brak odpowiedzialności, zero absolutne pomyślunku...
Po połogu powinnaś iść na wizytę kontrolną, i tam byś się dowiedziała, że współżyć bez zabezpieczenia nie wolno ! Pomijam uprawianie seksu w połogu i z raną na brzuchu .
Oby ta ''wątpliwa'' przyjemność i brak rozsądku była warta ew. konsekwencji Twojej jakże ''dorosłej'' decyzji.
Gdyby był tutaj konkurs na najgłupsze zachowanie - zostałabyś złotą medalistką.
XXI wiek ...aż trudno uwierzyć ...
 
Do góry