reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks bolesny 4 miesiące po porodzie

Dołączył(a)
17 Styczeń 2016
Postów
3
Mam problem z bólem pochwy podczas stosunku z mężem byłam u gin po porodzie i było wszystko okey. Jestem 4 miesiące po porodzie a ból pod czas stosunku jest jak by ktoś mi w pochwe zyletki wkladal i do tego chciał mi ją rozerwać. Pomocy nie wiem już co robić myślałam że po już kilkudziesięciu razach przejdzie ale ból jest nadal nie do wytrzymania każdy stosunek odbywa się że łzami w oczach na siłę. Dodatkowo dodam że lekarze który mnie szyli po porodzie nie byli zbyt kapetetni ponieważ zostawili mi w pochwie gazik i gdyby nie szybką reakcja mojej położnej środowiskowej to wylądowała bym z zakażeniem w szpitalu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Udaj się do swojego lekarza, a jeśli on nie znjadzie nic niepokojącego, to koniecznie poszukaj kogoś bardziej kompetentnego.
 
Na pewno idź do lekarza, ale jeśli powie Ci, że wszystko jest ok, to będzie znaczyło, że problem leży w Twojej głowie. Ból w czasie stosunku jeszcze dłuugo po porodzie ma często podłoże psychiczne (podświadomy strach przed kolejną ciążą, niechęć do seksu związana ze zmęczeniem/macierzyństwem, do której nie chcemy się przyznać, albo wiele innych nieuświadomionych przyczyn)
Moje doświadczenie może być zupełnie inne od mojego, ale jeśli choć trochę jest podobne to pocieszę Cię, wszystko wróciło do normy :)
 
Do lekarza owszem pójdę ale napewno nie mojego gdyż przy ostatnim badaniu gdy włożyła mi wziernik to poczułam okropny ból a moja pani ginekolog powiedziała że jak jeszcze raz się porusze to przestanie mnie badać a po drugie chodzę do gin gdzie rodzilam i tam każdy każdego kryje bo nawet gin mi powiedziała że to pewnie moja wina ze lekarz gazik zostawił. A co do seksu to raczej z psychologia nic nie na wspólnego ponieważ mam wielką ochotę już od skończenia się połogu.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry