reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks dzien/dwa dni po okresie

Dołączył(a)
24 Grudzień 2017
Postów
12
Witam serdecznie!
Kochałem sie z dziewczyna dzien/dwa po okresie (noc). Twierdzi, ze krwawi przeważnie Ok 7 dni. Miałem gumkę lecz nie wiem dlaczego (byłem troche pijany i nie pamietam) zdjąłem gumkę troche przed dojściem jednak nadal to robilismy. Wiem, ze na pewno wytrysk nastąpił poza nią...mam pytanie czy nawet gdybym cos puścił w trakcie to sa jakies szanse na ciąże? Były to dni niepłodne jak sprawdzała, jednak cykle u niej nie sa jakos bardzo regularne...np ostatnio dostała okres 7 dni za szybko...
 
reklama
Pamiętaj, że organizm ludzki to nie maszyna i nie zawsze jest wszystko tak jak w zegarku. Najprawdopodobniej jesteście bezpieczni, lecz stuprocentowej pewności nie ma.
 
Pytanie jak długie ma cykle - bo jeśli ma 7 dni okresu +2dni to wychodzi 9dzień cyklu.
Ja zaszłam w ciążę 8 dnia cyklu przy cyklach 28-dniowych.
 
Ryzyko jest ale ja daje że na 99% nie jest w ciąży jeśli nie kończyłeś w niej :)
Sama długo troche ta metodę i nie zaszlam dopiero jak chciałam bobasa to normalnie i zaszłam w ciążę wtedy:-)
Oczywiście byłam swiadoma ryzyka
I nie znam w moim otoczeniu ciąży z seksu przerywanego ale się zdarzają przypadki.

I pamiętaj że owulacja zawsze może się przesunąć mi się np przesunela przy nieregularnych cyklach z poczatku miesiąca na koniec :)

Niech zrobi test dla świętego spokoju. :-)
Wesolych Swiat:)
 
reklama
Do góry