reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks dzień po owulacji, a szansa na ciążę

Mama2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
42
Witam,
Chciałam się dowiedzieć czy jest wgl szansa na dziecko czy spóźniłam się i nie mam co się łudzić..
Otóż według aplikacji powinnam mieć w sobotę 6.03 owulację, w piątek wykonałam test owulacyjny i wyszły 2 kreseczki (takiego samego koloru lub ciut jaśniejsza) w sobotę dla potwierdzenia wykonałam jeszcze raz i już na 100% były to dwie kreski tego samego koloru a może nawet ciemniejsza. Więc sądzę że aplikacja się sprawdziła i tak jak miało być owulacja była w sobotę 6.03. Niestety nie mogłam z partnerem się kochać w tym czasie bo był poza domem. Nadrobiliśmy to dziś koło południa. 2 x się kochaliśmy i 2x mój partner skończył we mnie. Wcześniejszy seks był tydzień temu 28.02 (dni płodne według aplikacji mam od 1.03 do 8.03) także nie wiąże z tym stosunkiem szansy na ciążę bo do owulacji było 6dni. Jednak chciałam się zapytać czy dziś była szansa na ciążę czy juz dzień po owulacji nie ma szans na ciążę???
Nie chcę się nakręcać, ale może spóźniłam się i nie ma nawet co się łudzić, że dziś coś się udało i czekać po prostu na nowy cykl.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Pozytywne testy owulacyjne informują o tym, ze owulacja może się odbyć w najbliższym czasie (na opakowaniu powinno być napisane, jakoś w przeciągu 24h). Moim zdaniem jest szansa 😉 życzę 2 kresek 🤞
 
Pozytywne testy owulacyjne informują o tym, ze owulacja może się odbyć w najbliższym czasie (na opakowaniu powinno być napisane, jakoś w przeciągu 24h). Moim zdaniem jest szansa 😉 życzę 2 kresek 🤞
Dokładnie na opakowaniu pisze że w ciągu najbliższych 24-36 godzin. Jednak test pozytywny był w piątek w sobotę była już tylko mocniejsza, a dziś z ciekawości zrobiłam i jest już znaczna różnica (jest bledsza od kontrolnej co za tym idzie jestem już po owulacji) i nie wiem czy się nie spóźniłam. Nie dziękuję żeby nie zapeszyc 😉
 
Nie wiem jak wyglądały te testy, ale jeśli w piątek jak napisałaś kreska była ciut jaśniejsza a w sobotę nie miałaś wątpliwości co do pozytywu to można założyć, ze pik był w sobotę 😉 to i jest jakaś szansa na powodzenie 😉
 
Hej wszystkim :) byłam o gina w poniedziałek prawy pęcherzyk miałam 21 lewy 16 lekarz kazał mi przyjść w środę dziś mówi że prawy zmalał i czy czułam owulke ale lewy urósł do 21 dał zastrzyk i kazał się przytulać. Nic z tego nie rozumiem czy jest jakaś szansa w tym cyklu jeszcze? :/
 
Hej wszystkim :) byłam o gina w poniedziałek prawy pęcherzyk miałam 21 lewy 16 lekarz kazał mi przyjść w środę dziś mówi że prawy zmalał i czy czułam owulke ale lewy urósł do 21 dał zastrzyk i kazał się przytulać. Nic z tego nie rozumiem czy jest jakaś szansa w tym cyklu jeszcze? :/
Cześć, zastrzyk pomaga organizmowi w uwolnieniu pęcherzyka. Rozumiem, ze zastrzyk był dziś? Jeśli tak, to działajcie i jak najbardziej jest szansa
 
reklama
Do góry