reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez mitaginka, 25 Maj 2011.

1. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

Aż dziwne, że jeszcze nie ma takiego wątku :-)
    no więc jak to jest z Waszymi pierwszymi razami po?
    to doświadczenie jeszcze przede mną, ale muszę przyznać, że się boję :no:
    i co z antykoncepcją? co najlepsze?

2. klaudencja

klaudencja Fanka BB :)

my już mieliśmy "pierwszy raz" po...i muszę przyznać że było miło hehe bez różnicy praktycznie tak jak przed porodem :) wiecej się bałam niż to warto :) no i o dziwo!!!! mam większą ochotę niż wcześniej :D

3. reklama
  4. nati_k

nati_k super mama

u nas byl pierwszy raz, dzisiaj bedzie chyba 2 ;-), co do antykoncepcji to czekam na decyzje gin. Albo tabsy albo spirala. Nazrazie, ze tak sie wyraze naturalne metody czyli nie do konca, mam nadzieje ze dziala :-). Wizyta u gin 9 czerwca to wtedy bedzie decyzja

5. mitaginka

nati ta spirala to Mirena?

6. nati_k

nati_k super mama

spirala nie jest hormonalna, a mirena tak. Teraz raczej mirena wchodzi w rachube, spirale mialam 10 lat. chyba ze mireny na NFZ sie nie da,

7. mitaginka

dzisiaj gin mi mówił, że koszt mireny to 1200 zł

8. asiunia876

asiunia876 Gość

my juz tez po :-D i dla mnie lepiej bo ciasniej ;-):-) ale niestety ruchy ograniczone po CC :dry: ehhh...

ja chce implant. Jak dla mnie nie widze nic innego:sorry2:

9. hatorska

hatorska Fanka BB :)

Mi ginka dałą ulotkę www.ladyinsert.pl, ale nie wiem jakiej firmy, u mnie koszt 1000zł, jutro dzwonię żeby się dowiedzieć czy mogę wcześniej założyć i kiedy przyjść.

10. reklama
  11. asiunia876

asiunia876 Gość

12. mitaginka

Dziewczyny, a jak będzie boleć to przetrzymać i się zmusić, żęby jakoś to rozchodzić, czy wycofac się?

Poleć forum