reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

Hejka,
ja się zastanawiam nad wkładką...ale gin powiedział mi, że lepiej ją założyć w czasie okresu i kazał wziąść hormony na wywołanie. Stwierdziłam, że lepiej będzie poczekać aż się sam pojawi tym bardziej że powoli odchodze od karmienia piersią...
 
reklama
hej lasencje
wznawiam temat, czy któraś z was słyszała o ladycomp, babycomp bądź cyclotest 2 ?
trochę o tym czytam ale boję się że opinie marketingowcy wypisują na różnych forach, a tanie to nie jest więc najpewniej tu spytać..:)
 
na FB było to kiedyś poruszane, generalnie dla mnie i dla większości co się wypowiadały to trochę śmieszne za taką cenę kalendarzyk małżeński. :)
 
Morgaine, kiedyś o tym czytałam, ale jak dla mnie to za drogie. I niby ma skuteczność wysoką itp, ale jednak opiera się na temperaturze i jakoś wg mnie mało wiarygodne. Jeśli już to wolałabym obserwować więcej objawów. Tzn ja mam nieregularne cykle i bałabym się wydać tyle kasy na urządzenie, przy którym zaraz bym w ciążę zaszła. Może jakbym nie miała problemów z hormonami to bym się zastanawiała nad czymś takim. A póki co to zdaję się na moje bóle jajników w czasie owulacji i na prezerwatywy ;)

A co do opinii to też zauważyłam że piszą je podejrzani ludzie, bo tacy co zazwyczaj mają tylko kilka postów i piszą prawie to samo każdy. Więc ciężko wczuć prawdziwą opinię.
 
Witam :)Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Lesine. Nie używane kupiłam, ale niestety nie mogę ich brać, ponieważ przytyłam i zrobiłam się nerwowa. Opakowania są orginalne lek też, na opakowaniu przyklejona jest cena z apteki czyli 24,60 zł. ja dwa opakowania odsprzedam mamie, która tak owe tabletki zażywa za 45zł. Oczywiście przesyłka jest wliczona w tą cenę. W razie chęci zakupu proszę o kontakt na priv.
 
Do góry