reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

pyt do tych, które biorą azalię lub cerazette
kiedy zaczęłyście brać? nie będę czekać do okresu, bo nie wiem, kiedy nadejdzie i nie wiem w takim razie, kiedy zacząć opakowanie
 
reklama
ja jeszcze nie wykupiłam,ale gin mówił,że od razu, nie czekać na nic, no i mówił,że różnią się tym,że jest 28,więc nie robi się przerwy,a @ może się pojawić normalnie w tym czasie (nie przerywa się brania) albo nie będzie wcale
 
jak wy pamietacie o codziennym braniu tabletki? Ja chociaz mam antybiotyki teraz brac to i tak ledwo pamietam chociazbym na czole sobie przykleila :-D
 
mnie mąż podaje rano do śniadania ;) a zaczęłam brać zaraz po wizycie i tydzień póxniej dostałam okres, teraz juz mi się kończy i podobno już nie powinien się pojawić, ewentualnie tylko jakies plamienie delikatne
 
a ja tam chyba mogłabym niedługo znowu być w ciąży :D... tak sobie myśle że lepiej kolejne jakoś w niedługiej odległości bo potem mogę już nie mieć takiej cierpliwości itd :) a o porodzie już zapomniałam więc mogę koljny hehehhe
 
Ja zakladam mirene jak juz wspominalam, wlasnie ja wykupilam, byla na ubezpieczenie i zaplacilam 1euro:-D Nigdy tego nie mialam ale ktoras z dziewczyn chwalila a i lekara mowila ze super rozwiazanie.

klaudencja dzieci "rok po roku" to ciezka praca ale ja nie zaluje decyzji, zwlaszcza jak przychodzi do mnie kolezanka z coreczka i sie tak ladnie z Olem bawia to sobie mysle ze za rok moje dzieci beda sie tak bawic i znosze dzielnie wselkie placze i fochy;-)
 
reklama
szkoda, że facety nie mogą łykać, tak dla odmiany. Ja jeszcze nie byłam i gina.., a w piątek w końcu przyjeżdża F., no i nie wiem co my zrobimy...:sorry2: Przecież nie wytrzymam, żeby jeszcze trzy tygodnie czekać, noł łej:eek:
tylko co tu teraz..

mitaginka, też bym chciała, żeby przynajmniej dopóki się karmi nie można było zajść
 
Do góry