reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

a ja tam chyba mogłabym niedługo znowu być w ciąży :D... tak sobie myśle że lepiej kolejne jakoś w niedługiej odległości bo potem mogę już nie mieć takiej cierpliwości itd :) a o porodzie już zapomniałam więc mogę koljny hehehhe
ja też tak sobie czasem myśle :-) a pare minut po porodzie mówiłam NIGDY WIĘCEJ!!! Nawet zaczęłam mężuli podsuwać temat rodzeństwa dla Szymka ale tak serio to za rok, dwa...
My już też po 'pierwszym' razie :-) nie pomyśleliśmy nawet o antykoncepcji, spontan był mega - jutro mam wizyte u mojej gin to może zadecyduję...
 
reklama
a ja cichutko dodam, że już w ciążę więcej nie zajdę. więcej dzieci nie planowaliśmy, więc radykalne środki zastosowaliśmy. nie wyobrażam sobie tabletek przez najbliższe 20 lat...itp
 
szkoda, że facety nie mogą łykać, tak dla odmiany. Ja jeszcze nie byłam i gina.., a w piątek w końcu przyjeżdża F., no i nie wiem co my zrobimy...:sorry2: Przecież nie wytrzymam, żeby jeszcze trzy tygodnie czekać, noł łej:eek:
tylko co tu teraz..

mitaginka, też bym chciała, żeby przynajmniej dopóki się karmi nie można było zajść

też mnie denerwuje, że wszystko na naszej kobiecej głowie: ciąża, poród, połóg i jeszcze antykoncepcja!
Faceci mają się za dobrze!
 
Dziewczyny a ja to chyba zaroslam , masakra jakas jakby mi kto kolek za przeproszeniem wkladal zero przyjemnosci, zelu tony i nic :wściekła/y::zawstydzona/y:, bylo juz dwa razy no za drugim ciut lepiej... M sie smieje ze nawet jako dziewica tak ciasna nie bylam a dla niego to sama przyjemnosc....
 
jankesowa współczuje :) miałam tak po pierwszym porodzie teraz na szczęście jest ok:tak:

Ja u gina jeszcze nie byłam:zawstydzona/y::sorry2: co do antykoncepcji to gumki a za jakis czas zaczne znowu mierzyć temp. :tak: Nie chce żadnych tabletek brać a po za tym coś mi się marzy trzecie dziecko:szok: Zwalam to na hormony :eek:
 
Dziewczyny a ja to chyba zaroslam , masakra jakas jakby mi kto kolek za przeproszeniem wkladal zero przyjemnosci, zelu tony i nic :wściekła/y::zawstydzona/y:, bylo juz dwa razy no za drugim ciut lepiej... M sie smieje ze nawet jako dziewica tak ciasna nie bylam a dla niego to sama przyjemnosc....
No współczuję, ja jeszcze nie wiem. W piątek się okaże :confused:
Co za niesprawiedliwość, że Ty nie odczuwasz przyjemności, a dla M jest bosko.

Dziewczyny, Wy wszystkie używałyście żeli?

też mnie denerwuje, że wszystko na naszej kobiecej głowie: ciąża, poród, połóg i jeszcze antykoncepcja!
Faceci mają się za dobrze!
mitaginka, dokładnie, nam zawsze pod górkę: ciąża, karmienie, antykoncepcja, staniki, depilacja, walka przeciw cellulitom, rozstępom, szybciej się starzejemy. Ach, cudnie :)
 
reklama
Do góry