reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

uważam,że zel to rewelka, nawet dla tych, co ie specjalnie potrzebują:))
 
reklama
ja zawsze mialam potop a teraz srednio na jeza chyba nawet jakbym cala tubke tam wcisnela to kolega i tak nie wejdzie...:-D albo spuchl albo ja sie ciasna robie mialam przeciez cc
 
ciasność wynika z ilości hormonów w organizmie głównie prolaktyny która odpowiada za produkcję mleka i ona powoduje tą ciasność w pochwie, występuje to bez względu na rodzaj porodu
 
wiecie co...mam mega doła od paru dni, mogłabym ryczeć i ryczeć, do tego te biegunki...w zeszłym tygodniu zaczęłam brać azalię i chyba przestane, może mi nie służy?
 
Dziewczyny ja wzięłam zastrzyk anty DepoProvera. Brała może to któraś z Was? Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo już po fakcie poczytałam na necie, że hamuje płodność nawet na kilka lat! Masakra :(((((
 
a ja nie wiem, czy nie przestać brać Cerazette...
1.06 miałam okres i wtedy zaczełam brać, przedwczoraj znów krwawienie, wczoraj spokój, dzisiaj wstaję i znów krew ze śluzem...
nie wiem o co kaman, ale wkurza mnie to
 
reklama
Do góry