reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

reklama
właśnie, ja też jeszcze nie dotarłam..... laski, a jak mam w domu 2 op pigułek z przed ciąży to mogę łykać? czy dla karmiących są jakieś specjalne? dodam że nie dostałam jeszcze okresu i to może potrwać.. przy starszej dostałam @ dopiero po 8 miesiącach... czy zostają mi tylko gumki????????????
 
mozesz spokojnie zaczac brac bez miesiaczki np cerazette, tzn te jednoskladnikowe dla karmiacych, bo ja zaczelam brac i okres sie pojawil...:wściekła/y: mozna je brac spokojnie po skonczonym pologu, czyli po 6 tyg., a tak naprawde polog trwa ok 8 tyg:angry: jak bralam przy pierwszym cerazette to i tak nie dostalam okresu, tylko po skonczonym karmieniu po miesiacu czasu (maly mial wtedy 4 miesiace).
 
dokładnie ja wziełam pierwszą tabletkę od razu po przyjściu od gin czyli 7,5 tyg po porodzie, nie miałam jeszcze @ ani żadnego krwawienia. Te tabletki bierze sie bez przerwy.
 
upsssssssssss tylko ja zapomniałam że po cholestazie mam teraz obciążoną wątrobe i nie będe prawdopodobnie mogła łykać tabsów... matko.........
 
reklama
zazdroszczę Wam...:( my próbowaliśmy już 2 razy i niestety ból jest dla mnie nie do wytrzymania... jeszcze mam szwy w środku i ciągną masakrycznie. żele nic nie dają:(
ja będę się chyba decydować na spiralę zwykłą. od tabletek strasznie przytyłam (brałam przez 5 lat) i nie chcę dorzucać sobie nowych kilogramów, bo nawet te ciążowe nie chcą schodzić ze mnie
 
Do góry