reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja...po porodzie

w czwartek wzięłam ostatnią tabletę z 2go op. cerazetek, a w środę "zakładam" wkładkę dam znać po ;)
 
reklama
u mnie z orgazmem ok

ja chyba zostanę przy gumkach, po recepty na Cerazette nie chce mi się co chwilę łazić, a do wkładki przekonana nie jestem...
 
Mitaginka - mi zawsze wypisują receptę na 6m-cy, a w aptece wykupuję po 1 op., dają taką karteczkę, że masz rozpoczętą receptę. A po pół roku zawsze idę na kontrolę i wtedy znów recepta na 6 op. i tak było do tej pory. Teraz z wkłądką to wizyta raz na rok taki mam plan ;) oby było ok.
 
no a ja dostaję receptę na 2 miechy tylko, więc bez sensu :/ poza tym wkurzają mnie te plamienia przy tabletach tak ni stąd ni z owąd
 
ja miałam plamienie przez 2 dni zaraz po rozpoczęciu 1go op., a potem 2 miechy spokój, ciekawe czy teraz do środy coś będzie....
ciekawe jak z tą wkładką, też mam mieszne uczucia, ale co tam najwyżej wyjmę, mam nadzieję że nie będę jakimś ułamkiem i nie zajdę w ciążę ;)
 
u mnie to co u morigan i bez wielkiej przyjemności. w dodatku ostatnio ciągle mnie brzuch boli jak na @ i nie wiem o co chodzi bo to już trwa...
 
Ja się wybieram do gina, może coś przepisze sensownego . Kurcze, tylko ja nie bardzo chcę cokolwiek łykać. Nie przepadami za gumkami, a z drugiej strony po co ja mam się szprycować codziennie jak F. przyjeżdża co 3 tygodnie na weekend tylko.
 
U mnie tez ostatnio coś nie tak, w trakcie seksu cos tam pobolewa, nie mocnao, ale takie to nie przyjemne. Z orgazmem tez mega praca,zeby cos było :(
Ja jeszcze nic nie stosuje, dopiero po urlopie...mam nadzieję,ze nie zmajstrujemy kolejnego Piotrusia, tak jak w zeszłym roku:)
 
reklama
Mnie również pobolewa dość długo brzuch,czasem jakieś plamienia,i myslę że to okres,ale jeszcze nie mam go,a ochota praktycznie żadna ,jakoś zblokowana po tej ciąży jestem, za bardzo mnie się przypomina jak mnie ''grzebali'' tam więc pewnie przez to .
 
Do góry