reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja

ja jak już kiedyś pisałam próbowałam krążków i do d... to tzn na pewno się jego nie czuje ale jak miałam miesiączkę i np. włożyłam tampon to potrafił mi przy wyciąganiu wypaść albo podczas sexu dwa razy mi się wysunął , także bez sensu i nie polecam my po wielu jakiś próbach stwierdziliśmy że po prostu będziemy uważać , sex mamy spontaniczny, częsty i fajny udało nam się opracować co i jak i oboje jesteśmy zadowoleni, nie ma w nas przerażenie , że o boże nie bo zaraz ciąża , wcześniej zabezpieczliśmy się w ten sam sposób i nam się udawało teraz na razie też , w sumie ja nie planuje być mamą w przeciągu dwóch lat ale nie zamierzam się truć żeby potem mieć problem z zajściem
 
reklama
Zaczełam brać tabletki anty. 3 tabsy do końca i jakieś plamienia mam, miał tak ktoś? Wizyte mam dopiero 30, ginka na urlopie...
 
k8, na cerazette potrafiłam mieć plamienia non stop przez miesiąc. myślę że Twoj organizm spowrotem sobie hormony musi uporządkować, nie panikowałabym zbytnio, tylko poszla do gin jak wróci.
a ja założylam sobie nouva ring - wkladkę taką na 3 tygodnie - i jestem bardzo zadowolona. i seksić mi się więcej chce ;)
 
u mnie sie jakoś trzyma :)
a co do tamponow, gin mi mowila zeby nie stosowac jak sie to ma zalozone. tylko w tym tygodniu jak sie robi przerwe mozna. mnie to nie zrazilo, bo @ mini mini przy antykoncepcji
 
k8 przez pierwsze 3 miesiące masz prawo plamić bo organizm się przyzwyczaja - też te brałam i były najlepsze bo po innych puchłam itp
 
Milionka, wysłałam esa do gin i powiedziała to samo :) mi tez po nich najlepiej, po innych fochy, napuchnięte cyce i kilka kg więcej...
 
reklama
no tak tylko ja jeszcze miałam okr a już musiałam założyć następny kr. a miałam wesele, wiec tampony poszły w ruch i za każdym razem kiedy chciałam go wymienić to mi się wysuwał :p no nic teraz i tak nic nie stosuje... dobrze że Tobie służą hihi
 
reklama
Do góry