reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks,orgazm i inne przyjemnosci w ciazy

No to dopiero od ok 3-4 tygodni tak mamy. Wizytę mam za tydzień to na pewno zapytam. Biorę tez dopochwowo luteine dwa razy dziennie, a z tego co wyczytałam to progesteron rozluznia miesnie właśnie. Może to też jest przyczyną. A mięśnie kegla ćwiczę codziennie i podczas gimnastyki i przed telewizorem ☺
No to moze.wina luteiny :-) nie stresuj sie :-) ginekolog wszystko wyjaSni..jakie cwiczenia wykonujesZ? Tez chetnie bym cos pocwiczyla ale nie wiem co mozna..
 
reklama
No to moze.wina luteiny :-) nie stresuj sie :-) ginekolog wszystko wyjaSni..jakie cwiczenia wykonujesZ? Tez chetnie bym cos pocwiczyla ale nie wiem co mozna..
Znalazłam w necie HPBA ( to Ani Lewandowskiej) na pierwszy i drugi trymestr - tylko pompek nie robię, ale tez niektóre ćwiczenia zamieniam ze swoimi ulubionymi. Przed ćwiczeniami robie 5 min rozgrzewki ( szybki marsz z obciążeniem i rozgrzewka stawów - głównie kolana i barki) i na koniec rozciąganie. Przed ciążą biegałam i chodziłam na aerobik, ale lekarz dmucha na zimne i zabronił mi biegać ( dwie wcześniejsze ciąże poroniłam :(). Jeśli wcześniej nie ćwiczyłas to najlepiej zacząć po 6-8 powtórzeń i trzy serie zrobić. Są też filmiki w necie z ćwiczeniami, ale ja wolę w swoim tempie ćwiczyć :)
 
Witam :-) mam pytanie, prosto z mostu ;-) uprawialyscie seks z Waszymi mezczyznami po tym jak zobaczylyscie dwie kreseczki.. Ja mam ogromna ochote a jestem w 7tc czy jest to bezpieczne? Czy orgazm a co za tym idzie skurcze macicy, czy tez sprzet mojego meza nie zaszkodzi fasolce.. Tyle bylo staran o dzidzie seks codziennie a teraz co post.. Nie chce i moj maz tez :-) doradzcie jak Wy radzilyscie sobie.. Seks to przyjemnosc,odstresowanie ..nie chcemy z niego rezygnowac.
Mi lekarz powiedział wprost. On nie zabrania ale nie rekomenduje we wczesnej ciąży. Jestem w 6 tygodniu. Powiedział że plamienia jakie mogą wystąpić są właśnie często wynikiem penetracji. Po co mam się denerwować. Co potem to zależy od ułożenia łożyska itp. Moja koleżanka po seksie miała krwiaki i plemienia we wczesnej ciąży więc ja wolę poczekać trochę mimo że bardzo ciężko bo przed ciąża uprawialismy seks często codziennie. Ale teraz są inne priorytety[emoji1]

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
najlepiej spytaj się swojego ginekologa, czy nie ma przeciwwskazań, chodzi o to czy ciąża jest bez komplikacji (typu krwawienia, jakieś krwiaki na macicy itp.) Lekarz Ci odpowie na wszystkie pytania, wiadomo może być to krępujące, ale jego odpowiedź da Ci 100% pewności czy możesz czy nie bardziej się poprzytulać z swoim mężem :)
popieram i zgadzam się z koleżanką
 
Do góry