reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

W związku z tym,że ja po cesarce to sex mam już zasobą.
Delkatnie i pomalutku i jest super.Jednak z tym brzuchem czułam dyskomfort.
A co do zabezpieczenia to narazie gumeczki,pigułki odpadają!!!
Zastanawiam się nad spiralą,zobaczymy co zaproponuje lekarz.
Z libidem to różnie zależy jak wiatr zawieje;-)
 
reklama
ja idę w środę na wizytę do gina.. mamy juz wszystko przygotowane - pachnące świece i olejki do wanny :D
mam nadzieję tylko , że dzieci dadzą nam się zrelaksować ..
a co do antykoncepcji - u nas w grę wchodzą tylko gumki - jesteśmy do nich tak przyzwyczajeni, że bez nich nam było dziwnie - po prostu lubimy jakąś czystość sexu i nie lubię zmieniać prześcieradła po :D :D
 
Ja się zastanawiam nad mireną ale diabelnie droga i trzeba poczekać z trzy miesiące. Na razie jeszcze jestem przed pierwszym razem i chyba na razie będą gumki. Jakoś nie mam ochoty na tabletki zresztą jak kiedyś brałam to straciłam ochotę na seks więc ich branie jest dla mnie bez sensu...
 
Mój małżonek już nie może się doczekać :-) . Wczoraj wieczorem to myślałam, że będę musiała spać w drugim pokoju :-) , bo ciągle szeptał mi do ucha "czułe słowka" :-) .
My też na poczatek zdecydujemy sie na gumeczki i chyba niedługo z nich skorzystamy, bo oboje nabieramy takiej ochoty, że szok:crazy: tzn. mąż to ochotę ma juz od dawna :laugh2: .
 
A ja Wam powiem, że nigdy żadnych tabletek nie brałam i nie zamierzam brać, zresztą mąż uważa, że on też musi uważać ( ma rację:-D ;-)) i nie chce żebym sie truła pigułami. Więc w kwestii antykoncepcji to chyba wrócimy do naszej przedciążowej sprawdzonej;-) metody-stosunek przerywany! Gumki odpadaja bo oboje ich nie znosimy, zresztą co to za przyjemność jeść cukierka przez papierek?:-D
 
A ja sie trulam wlasnie pigulami przed ciaza i poki co nie mam zamiaru do nich wracac-przytylam, no i oczywiscie ochotka byla rowna zero a nawet nizej :-( wiec nigdy wiecej, ale w naturalne metody niestety nie wierze wiec pozostaly nam stare poczciwe gumeczki :-D narazie nie mozemuy sobie pozwolic na drugie dziecko bo jestemw trakcie studiow-w innym przypadku poprostu zdalibysmy sie na los ;-)
 
Powiem wam tak ja dziś byłam u ginekologa.Mój mąż też się niemoże doczekac,tymbardziej że od połowy sierpnia celibat.Powiedziałam od razu że przyszłam żeby mi przepisała coś anty.Dostałam recepte na tabletki Ce...(nie pamiętam nazwy).Sa to jedyne tabletki które można przyjmowac w trakcie karmienia piersią i to już można od pierwszych dni po porodzie.Dziś biorę pierwsza.Zastrzyki mi odradzała pomiewaz dziełaja trzy miesiące a niewiadomo jak sie po nich będę czula.Tabletki można w kazdej chwili odstawic a zastrzyk działa całe 3 miesiące.My czekamy aż przestaną leciec mi odchody,a już widac że mają się ku końcowi i będziemy próbowac.Zyczę wszystkim udanego seksu.:-)
 
reklama
Renee widzę ze na temat seksu mamy takie samo zdanie he he :-D

Co do seksu po porodzie to słyszałam ze nie powinno się kochac dopuki połóg (odchody) się nie skończy?:baffled:
 
Do góry